خبرهای حوادث

بازداشت شرور دختر آزار تهرانپارس!(عکس)

بازداشت شرور دختر آزار تهرانپارس!(عکس)

مردی که پس از اغفال دختری جوان در فضای مجازی او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.

بازداشت عامل تیراندازی به ترانس برق در اهواز

30 دقیقه قبل فرارو

سرهنگ دالوند افزود: با توجه به حساسیت موضوع و در راستای پیگیری مطالبات به حق شهروندان در این رابطه، ماموران کلانتری ۲۵ اهواز بلافاصله وارد عمل شده و با انجام اقدامات اطلاعاتی و پس از هماهنگی مرجع قضایی، ۳ نفر از عاملان تیراندازی به ترانس برق را شناسایی و دستگیر کردند.

آزار دختران جوان در خانه خالی تهرانپارس

آزار دختران جوان در خانه خالی تهرانپارس

54 دقیقه قبل فرارو

این فرد در بازجویی‌های بعمل آمده ابتدا منکر هرگونه آزار و اذیت شد، ولی پس از مواجهه با شاکی چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشته و لب به اعتراف گشود و در توضیح شیوه و شگرد خود در اغفال دختران در فضای مجازی گفت: من در تلگرام با عکس و هویت جعلی با شاکی آشنا شده و او را فریب دادم و نقشه‌ام را اجرا کردم. طمعه‌هایم را از بین نوجوانان کم سن و سال در فضای مجازی انتخاب می‌کردم و با آنان دوست می‌شدم و با جلب اعتماد آنان را به ساختمانی برده و مورد آزار و اذیت قرار می‌دادم.

افشاگر سگ‌کشی در کهریزک تشویق شود نه بازداشت

افشاگر سگ‌کشی در کهریزک تشویق شود نه بازداشت

2 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

در روز‌های اخیر کلیپی در فضای مجازی از حیوان آزاری منتشر شد که در آن ادعا شده است شهرداری کهریزک اقدام به تزریق اسید به قلب سگ ها و آزار آنها می‌کند اما شهردار کهریزک گفته انتساب این کلیپ به این شهرداری از بیخ و بن اشتباه است و تکذیب می‌شود.

کودک‌آزاری مدرن در قالب فشن‌شوی بچه‌ها!

کودک‌آزاری مدرن در قالب فشن‌شوی بچه‌ها!

3 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

«تفاوت بنیادینی بین کودکی که وادار می‌شود چند دست لباس بپوشد و بین یک عده رژه برود، با کودکی که به نحوی دیگر کار می‌کند و کودک کار نامیده می‌شود، وجود ندارد. هر دوی آن‌ها وادار می‌شوند که در مسیری غیر از کودکی قدم بردارند و این مصداق بارز کودک‌آزاری است.»

از سرقت با آبجوش تا تعرض به زنان!

3 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

سارق خانه خانم دکتر، روانشناس قلابی که به زنان تعرض می‌کرد و ۱۸۸ متهم دیگر در سومین مرحله از طرح پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شدند.

ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس

5 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه البرز وضعیت ترافیک را در جاده کرج - چالوس و آزادراه های این استان را سنگین اعلام کرد.

ادامه باد و گرد و خاک در کشور

5 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در مناطقی از کشور به ویژه منطقه زابل خبر داد.

روابط نامشروع، عامل قتل استاد دانشگاه ۵۰ ساله

6 ساعت قبل فرارو

قتل استاد دانشگاه در شهرستان آبیک که ماه گذشته رخ داد، به دلیل استمرار و سهولت در روابط نامشروع متهمان با یکدیگر بوده که به دلیل اینکه مقتول را عامل بازدارنده و سدی در مقابل اقدامات نامشروع و غیر اخلاقی خود می‌دانستند، دست به ارتکاب قتل زده‌اند.

آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران مهار شد

6 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: با تلاش شبانه‌روزی نیروهای انسانی حاضر در منطقه، آتش‌ سوزی در جنگل های ارسباران مهار شد.

اعزام ۲ فروند بالگرد آتش‌نشانی برای اطفای حریق جنگل‌های ارسباران

7 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش گسترده و فراگیر برای اطفای آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران اعلام کرد: هم اکنون ۲ فروند بالگرد آتش‌نشانی سبددار برای تسریع در خاموش کردن آتش از تهران عازم شهرستان خداآفرین هستند.

تغییر ساعت کار ادارات استان بوشهر

7 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

ساعت کاری جدید ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از دوم شهریور تا پایان این ماه ابلاغ شد.

رانش زمین در چین/۱۰ کشته و ۳۵ مفقود+عکس

رانش زمین در چین/۱۰ کشته و ۳۵ مفقود+عکس

7 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

مقامات محلی اعلام کردند شمار قربانیان رانش زمین در استان سیچوان واقع در جنوب غرب چین تا ظهر امروز پنجشنبه به وقت محلی به ۱۰ کشته، ۶ زخمی و ۳۵ مفقود رسیده است.

رفتار انسان با سگ در طول تاریخ

10 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

«شیوه رفتار با حیوانات می‌تواند نشانه خوبی از رشد اجتماعی و اخلاقی جامعه باشد. اخباری که گویای رفتار هولناک با حیوانات، بخصوص سگ‌ها و کشتار نظام‌مند آنان است، نویدی از وضع اخلاقی جامعه ما نمی‌دهد.»

آمار عجیب دستگیری شکارچیان غیرمجاز: در یک استان ماهانه ۱۰۰ نفر بازداشت می‌شوند

12 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

فتحی بیرانوند از دستگیری ۳۹۵ متخلف زیست محیطی در چهار ماهه اول سال ۹۸ در استان لرستان خبر داد.

پرونده قضایی دوچرخه‌سوار آلمانی چه شد؟

پرونده قضایی دوچرخه‌سوار آلمانی چه شد؟

13 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

پرونده دوچرخه‌سواری آلمانی در ایران هنوز باز است. رییس کل دادگستری استان مازندران به تازگی اعلام کرده «روند این پرونده پس از حضور شاکی یا وکیل او ادامه می‌یابد» اما معاون گردشگری نکته‌ای مغفول در این پرونده را یادآور شده است: «گردشگران خارجی پس از بازگشت به کشور خود امکان مراجعت و پیگیری شکایات را ندارند.»

دستگیری ۲ متهم به قتل در سراوان

15 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۲ متهم که در سال ۹۵، دو جوان سراوانی را با سلاح گرم به قتل رسانده بودند، خبر داد.

دوستم بارها به من تجاوز کرد، او را کشتم و جسدش را آتش زدم!

16 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

پسری جوان که دوستش را به قتل رسانده و مدعی شده بود مقتول به او تعرض می‌کرده، با حکم دادگاه از قصاص معاف و به زندان، دیه و شلاق محکوم شد.

جنایت خونین در پی ارتباط پنهانی با زن شوهردار

16 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

پسری جوان که در جریان ارتباط با زنی متأهل، شوهر او را با همدستی دوستش به قتل رسانده است، بعد از دستگیری به جرمش اعتراف کرد.

پسر جوان: دوستم بارها به من تجاوز کرد، او را کشتم و جسدش را آتش زدم!

16 ساعت قبل فرارو

یک روز من در خانه آن‌ها به حمام رفتم که نیما از من عکس گرفت. بعد خواست با او رابطه برقرار کنم. مخالفت کردم، اما تهدید کرد عکس‌های عریان مرا پخش می‌کند و همه‌جا آبرویم را می‌برد. او سپس به من تعرض کرد. بعد از آن ماجرا تمام نشد و نیما چندبار دیگر من را مورد آزار قرار داد. از رفتار‌های او خسته شده بودم و از طرفی نیما مرا رها نمی‌کرد. روز حادثه با ماشین به دنبالش رفتم تا با هم صحبت کنیم و از او بخواهم به این کارهایش پایان دهد، اما او قبول نکرد و گفت: همچنان باید به رابطه با او ادامه بدهم...

جنایت خونین در پی ارتباط پنهانی با زن شوهردار؛ فریبا گفت، شوهرم را بکشید!

17 ساعت قبل فرارو

ما به ناصر تلفن زدیم و به بهانه اینکه می‌خواهیم بسته‌ای را برایمان به مقصد برساند او را به مکانی خلوت در نزدیکی یک آجرپزی کشاندیم. وقتی به آنجا آمد، سراغ بسته را گرفت، اما به او گفتم بسته‌ای در کار نیست. به ناصر گفتم از آشنایان همسرش هستم و بهتر است بدون دردسر زنش را طلاق بدهد. او گفت: این موضوع به من ارتباطی ندارد. خودم را معرفی کردم و او بلافاصله شناخت و گفت: کارت عابربانک مرا در کیف فریبا دیده است. بعد از آن با هم درگیر شدیم و من به پا، کمر و شکم او با چاقو ضربه زدم...

آتش به جان جنگل‌های ارسباران افتاد

17 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: بخش هایی از جنگل های ارسباران در شهرستان خداآفرین طعمه حریق شده است و تمام تلاش ها برای اطفای حریق ادامه دارد.

گیر افتادن ۳۰۰ نفر در ارتفاعات همدان به علت خرابی تله کابین گنجنامه

18 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر در حال پایین آوردن مردم از ارتفاعات با خودروهای آفرود هستند.

واژگونی یک سواری در آزادراه اصفهان- کاشان/ ۲ کشته

واژگونی یک سواری در آزادراه اصفهان- کاشان/ ۲ کشته

18 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

 واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در آزادراه اصفهان- کاشان به جان‌باختن ۲ نفر و آسیب دیدن سه نفر دیگر منجر شد.

خانم بازیگر در جست‌وجوی خواهر فروخته شده

خانم بازیگر در جست‌وجوی خواهر فروخته شده

19 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

٢٧ سال پیش بود که آن‌ها را از هم جدا کردند. دو خواهر کوچکی که جز غم و بدبختی چیز دیگری در زندگی نصیبشان نشده بود. سنشان آن‌قدر کم بود که نتوانستند تصویری واضح از همدیگر در ذهنشان ثبت کنند.

3.5 هکتار از جنگل‌های کیاسر در آتش سوخت

3.5 هکتار از جنگل‌های کیاسر در آتش سوخت

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران، با اشاره به آتش‌سوزی جنگل‌های کیاسر گفت: آتش‌سوزی از ساعت 16 عصر امروز در منطقه کیاسر ...

ادامه تردد خودروها به سمت شمال/ یک‌طرفه شدن محورهای هراز و کندوان

20 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: تردد خودروها در مسیر شمال در محورهای هراز و کندوان به‌صورت سنگین است.

حکایت تلخ سگ‌کشی در کهریزک

20 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

دو روز از شروع اعتراض حامیان حقوق حیوانات به اقدام شهرداری تهران می گذرد و همچنان انتقادات برخی اعضای شورای شهر و شهروندان حامی حقوق حیوانات در ارتباط با پرونده سگ‌کشی در کهریزک ادامه دارد.

تبعات حذف زنان از دوچرخه‌سواری زنان

تبعات حذف زنان از دوچرخه‌سواری زنان

21 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

مطابق گفته‌های منابع آگاه، چندماهی می‌شود که شهرداری برای حذف زنان از بیدود تحت فشار است و قرار بوده در این اپلیکیشن اعلام شود دوچرخه‌سواری زنان ممنوع است که فعلا این ماجرا رفع شده است. علی پیرحسین‌لو، مشاور معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، در صفحه توییترش به بازنشر نظر مخالفان حذف زنان از بیدود پرداخت. او با انتشار توییت زینب نصیری، مدیرکل سلامت شهرداری تهران، به صورت تلویحی مخالفت سازمان حمل‌ونقل و ترافیک و شرکت بیدود را به این اتفاق نشان داد.

علت دود سیاه در جاده قدیم کرج

22 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

سخنگوی سازمان آتشنشانی تهران از اطفای حریق در یک ساختمان در حال ساخت در جاده قدیم کرج خبر داد.

تماس حناچی با سردار رحیمی درباره آزادی بازداشت‌شدگان تجمع مقابل شهرداری

22 ساعت قبل سایت خبری آفتاب

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اعلام کرد: شهردار تهران طی تماس با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در خصوص آزادی بازداشت شدگان گفتگو کرد.

دستگیری دو نوجوان که از ۱۰۰۰ کارت بانکی سرقت کرده بودند

‌فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری دو سارق نوجوان 16 ساله که با تشکیل یک باند و طراحی سایت و درگاه جعلی بانکی از اطلاعات هزار کارت بانکی کپی و برداشت وجه کرده بودند، خبر داد.

پلیس: منتشرکننده تصاویر سگ‌کشی دستگیر می‌شود

رئیس پلیس پایتخت از برخورد پلیس با هر گونه حیوان آزاری و ایجاد مزاحمت برای حیوانات خبر داد و در عین حال خبر داد: فردی که اقدام به انتشار تصاویر سگ‌کشی و جریحه دار کردن افکار عمومی کرده بود به زودی دستگیر می‌شود.

توافق دولت و مجلس بر سر قبول شدگان آزمون قوه قضاییه

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از انعقاد توافقی میان دولت و مجلس بر سر قبول شدگان آزمون قوه قضاییه خبر داد.

(تصاویر) کلکسیونی از خالکوبی‌های ۱۸۸ سارق سابقه‌دار تهران

(تصاویر) کلکسیونی از خالکوبی‌های ۱۸۸ سارق سابقه‌دار تهران

1 روز قبل فرارو

سومین مرحله از طرح کاشف که پیش از ظهر امروز۳۰ مرداد در مقر مرکزی پلیس آگاهی پایتخت برگزار شد. در این طرح ۱۸۸ سارق حرفه‌ای و سابقه دار که برخی از آنها در قالب ۴۵ باند فعالیت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

یاشار برای دومین قتل هم رضایت گرفت و اعدام نشد

1 روز قبل فرارو

اولیای دم که تا پیش از جلسه دادگاه برای او درخواست قصاص کرده بودند با اعلام رضایت از قصاص وی گذشتند، بدین ترتیب این متهم برای دومین بار هم موفق شد رضایت اولیای دم را جلب کند.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

تحرک لازم برای کاهش قیمت مسکن در دولت وجود ندارد/ به زودی گزارش آسیب‌شناسی وضعیت مسکن را ارائه می‌کنیم

تحرک لازم برای کاهش قیمت مسکن در دولت وجود ندارد/ به زودی گزارش آسیب‌شناسی وضعیت مسکن را ارائه می‌کنیم

گزارش جدید از حجم مهاجرت در ایران

گزارش جدید از حجم مهاجرت در ایران

سفر به پایتخت مبل و منبت ایران/ گزارش تصویری

سفر به پایتخت مبل و منبت ایران/ گزارش تصویری

کمیسیون اقتصادی در بررسی گزارش «تفحص از هدفمندی یارانه‌ها» تحت تأثیر سیاست‌های دولت قرار نگیرد/ بیشترین تخلفات و انحرافات از ناحیه سازمان برنامه و بودجه بود

کمیسیون اقتصادی در بررسی گزارش «تفحص از هدفمندی یارانه‌ها» تحت تأثیر سیاست‌های دولت قرار نگیرد/ بیشترین تخلفات و انحرافات از ناحیه سازمان برنامه و بودجه بود

زیبایی های تابستانی ایران: با سفر به بام مازندران غرق در اقیانوس ابرها شوید(گزارش تصویری)

زیبایی های تابستانی ایران: با سفر به بام مازندران غرق در اقیانوس ابرها شوید(گزارش تصویری)

کالا‌های بنجل در سال ۹۷ با ارز دولتی وارد کشور شد/ هنوز گزارشی از ارائه ارز به واردکنندگان در سال ۹۸ دریافت نکردیم/ درباره ارائه ارز ۴۲۰۰ به برخی واردکنندگان کنترل و نظارت داریم

کالا‌های بنجل در سال ۹۷ با ارز دولتی وارد کشور شد/ هنوز گزارشی از ارائه ارز به واردکنندگان در سال ۹۸ دریافت نکردیم/ درباره ارائه ارز ۴۲۰۰ به برخی واردکنندگان کنترل و نظارت داریم

گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره کره‌شمالی

گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره کره‌شمالی

گزارش ویژه  بلومبرگ از اصلاح ساختار مالی و سیاست ارزی: ایران در حفظ ارزش پول ملی موفق بوده

گزارش ویژه بلومبرگ از اصلاح ساختار مالی و سیاست ارزی: ایران در حفظ ارزش پول ملی موفق بوده