بازدید: 37

برانکو: تعجب می‌کنم چطور جرأت کردند جپاروف را محروم کنند

منبع : صراط نیوز کد خبر: 998199
برانکو: تعجب می‌کنم چطور جرأت کردند جپاروف را محروم کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از نحوه محرومیت هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ابراز تعجب کرد.

صراط:  برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل مشکی پوشان خراسان اظهار داشت: دیروز هم گفتم توجه خاصی به بازی مقابل مشکی پوشان داریم، یک بازی سخت و محکم که نتیجه آن نامعلوم خواهد بود. این برد را به تمام بازیکنانم و هواداران تیمم تبریک می گویم.

به گزارش تسنیم،وی در ادامه افزود: ما تا آخرین لحظه برای برد جنگیدیم و خوشحالم در لحظه آخر به گل رسیدیم تا جمع زیادی از هواداران را که در ورزشگاه بودند، خوشحال کنیم. نه تنها آنها، بلکه همه هواداران پرسپولیس خوشحال شدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره اینکه به نظر می رسد تیمش خیلی به علیپور متکی است، عنوان کرد: در فوتبال این مسائل وجود دارد. ما نسبت به بقیه تیم ها شاید ضعیف شده باشیم. این ضعیف شدن مان به این خاطر است که توسط فیفا جریمه شده و نمی توانیم بازیکن جدید بگیریم. همزمان با این مسئله مهدی طارمی را که بهترین گلزن مان است و آقای گل دو فصل اخیر لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان سال قبل بود، از جمع ما جدا شد. علیپور از حداقل فرصت ها استفاده کرده و توانسته 12 گل برای ما به ثمر برساند. البته ما از منشا هم انتظار داریم به مانند حضورش در پیکان گل بزند.

برانکو تصریح کرد: برای من مهم این است که ما فلسفه و دیدگاه مان را هیچ وقت تغییر نداده ایم و مقابل هر تیمی که باشد، برای برد به زمین می رویم. در این بین طبیعتاً موقعیت هم به دست می آوریم و از این موقعیت هاست که به گل می رسیم. توجه داشته باشید ما این فصل فقط دو باخت داشته ایم. یکی مقابل پیکان و دیگری مقابل الهلال که در آن بازی حس وحال خوبی نداشتیم. به بازیکنانم تبریک می گویم که به هر نحوی کار و تلاش می کنند و امیدوارم به هدف مان برسیم.

وی در واکنش به این سؤال که آیا با توجه به محرومیت شان در جذب بازیکن از بازیکن جوان تیمش استفاده کند، گفت: من بعد از جریمه شدن از سوی فیفا گفتم از داشته های مان راضی ام و به اندازه کافی بازیکن خوب داریم. در کنار این نفرات یک گروه بازیکن جوان هم داریم. توجه کنید که ما پرسپولیس و قهرمان ایران هستیم. راحت نیست که یک بازیکن در پرسپولیس راحت فرصت به دست بیاورد و بازی کند. این وظیفه بازیکنان است که بیشتر تلاش و کار کنند تا به چیزی که می خواهند، برسند.

برانکو در واکنش به صحبت های اخیر شفر مبنی بر اینکه او رئیس کمیته انضباطی است و بازیکن محروم می کند، یادآور شد: بله من رئیس این کمیته هستم! علیپور را جریمه کردم، چون دیر به محل تمرین آمده بود. هفته قبل هم منشا و احمدزاده را جریمه کردم، چون رفتار خوبی نداشتند. بله من جریمه می کنم!

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه منظور شفر این بوده که او رئیس کمیته انضباطی فدراسیون است و بازیکنان همه تیم ها را جریمه می کند، عنوان کرد: نمی دانم منظورتان چیست. شاید من دوباره بخواهم جریمه کنم. شاید پندار خمارلو را هم جریمه کردم! مگر من جپاروف را محروم کردم؟! او را کمیته انضباطی فدراسیون محروم کرد. تعجب می کنم چطور جرأت کردند که جپاروف را محروم کنند. او را طبق قرارداد جریمه کردند یا همین طوری؟!