بازدید: 38

مجتبی و اولین حضور ثابت؛ درخشش در تختی؟

منبع : ورزش 3 کد خبر: 481365
مجتبی و اولین حضور ثابت؛ درخشش در تختی؟

مجتبی جباری برای اولین بار در این فصل در ترکیب ثابت تیمش قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"،  علیرضا منصوریان نام مجتبی جباری را در بین 11 مرد اصلی خود برای دیدار با سایپا قرار داد تا هافبک استقلال برای اولین بار در این فصل از ابتدای بازی به میدان برود.


در این بازی جباری در کنار چباروف و شجاعیان مثلث خط میانی استقلال را تشکیل می دهند و این دو بازیکن را روی دست خود می بیند. این مثلث، روزبه چشمی را پشت سر خود به عنوان هافبک دفاعی دارد و می بیند. هافبک خلاق استقلال که در هفته اول بازی نکرد، در دو بازی دیگر تیمش به عنوان بازیکن ذخیره جانشین  چباروف می شد و حالا این فرصت را دارد تا به یاد روزهای اوج خود در استقلال از ابتدای بازی استارت بزند. 


نکته جالب توجه اینکه فیکس بازی کردنِ جباری به قیمت نیمکت نشینی نورافکن   تمام شده و منصوریان با بیرون گذاشتن این بازیکن، در ترکیبش جا برای جباری باز کرده است. 


البته جباری یکی از آماده ترین بازیکنان تیمش در تمرینات این هفته بود تا سرمربی تیمش را متقاعد به حضورش در ترکیب ثابت نماید. هرچند کیفیت نه چندان مناسب چمن ورزشگاه تختی شاید شرایط ایده آل برای بازیکن تکنیکی آبی پوشان فراهم نباشد اما به هرحال منصوریان این ریسک را کرده و جباری را مقابل سایپا و هافبک های خوب این تیم از ابتدا به بازی گرفته است. 


دیدار تیم استقلال و سایپا ساعت 20:45 امشب در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.