بازدید: 10

«آنجلینا جولی» بر «جوکر» غلبه کرد

منبع : انتخاب کد خبر: 2115597
«آنجلینا جولی» بر «جوکر» غلبه کرد

فیلم سینمایی تازه اکران شده «مالفیسنت: معشوقه شیطان» با بازی «آنجلینا جولی» بالاخره به سیطره «جوکر» در گیشه پایان داد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش ورایتی، «مالفیسنت: معشوقه شیطان» با فروش ۱۱۰ میلیون دلاری در صدر بخش باکس آفیس بین المللی و بالاتر از فیلم موفق و پرفروش «جوکر» ایستاد.

«مالفیسنت: معشوقه شیطان» با بازی «آنجلینا جولی» و «جوکر» با بازی درخشان «واکین فینِکس» برترین فیلم های تازه اکران شده سینمای هالیوود و جهان هستند. اما با این وجود که مالفیسنت در گیشه بین المللی گوی سبقت را از جوکر ربوده در مارکت داخلی آمریکا جوکر همچنان پیشتازی می کند.

مالفیسنت که با الهام از فیلم «زیبای خفته» محصول سال ۲۰۱۴ ساخته شده توانست از ۵۶ مارکت بین المللی ۱۱۷ میلیون دلار فروش داشته باشد. این فیلم در سینماهای آمریکای شمالی ۳۶ میلیون دلار فروش داشته است.

این فیلم با وجودیکه کمتر از سطح انتظار پیش بینی های فروش ظاهر شده با همین حال رکورد سومین فیلم پرفروش هفته اول اکران ماه اکتبر را به خود اختصاص داده است.

مالفیسنت که با بودجه ۱۸۵ میلیون دلاری ساخته شده برای سوددهی باید به مخاطبین بین المللی امیدوار باشد.

این فیلم در مارکت بین المللی در کشور چین بالاترین فروش را با رقم ۲۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار را طی همین آخر هفته بدست آورده است.

سایر بازارهای برتر فروش این فیلم شامل روسیه با ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار ، مکزیک با ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار ، اندونزی با ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار و ایتالیا با ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار می شود.