بازدید: 33

گزارشی از عملکرد مدیریت شهری در ارائه خدمت‌رسانی به زائران اربعین

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2100390
گزارشی از عملکرد مدیریت شهری در ارائه خدمت‌رسانی به زائران اربعین

امینی از فعالیت‌های مدیریت شهری در مراسم پیاده‌روی اربعین در صحن شورای شهر تهران گزارشی ارائه کرد.

خبرنگار: پاینده/تبادل تجربیات سرکنسولی جمهوری اسلامی ایران در عراق با مدیریت شهری / شهرداری هیچگونه هزینه مالی در مراسم اربعین نمی کندبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ابراهیم امینی نایب رئیس شورای شهر تهران گزارشی از عملکرد مدیریت شهری در ارائه خدمت رسانی به زائران امام حسین (ع) در صحن شورای شهر تهران ارائه کرد.

نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: به منظور بررسی وضعیت ارائه خدمات به زائران پیاده روی اربعین جلسه های متعددی را در شهرهای نجف، کربلا و کوفه با مسئولان داشتیم، همچنین در نجف با سرکنسولی جمهوری اسلامی ایران در جلسه ای تمام موضوعات را بررسی کردیم و قرار بر این شد تجربیات سرکنسولی جمهوری اسلامی ایران در عراق در اختیار شورای شهر تهران قرار گیرد.

امینی با اشاره به بازدید خود از منزل حضرت امام خمینی (ره) در نجف اشرف، گفت: در این برنامه دیداری با یادگار امام آقای سیدعلی خمینی داشتم و در کنار آن نیز با نیروهای خدماتی در کوفه و نجف مشغول بودند دیدار کردم.

او با اشاره به حضور شرکت شهر سالم در مراسم پیاده روی اربعین، گفت: نیروهای پزشکی مختلف از مناطق ایران در همکاری با شرکت شهر سالم خدمات پزشکی متعددی را به زائران ارائه می دهند و در کنار آن امکانات بهداشتی و دارویی نیز وجود دارد.

نایب رئیس شورای شهر تهران افزود: در مسیر پیاده روی اربعین حسینی افراد خیری نیز حضور دارند و به عنوان مثال می توان به پدر شهیدی اشاره کرد که دستگاه نان پخت خود را برای خدمت رسانی به زائران امام حسین (ع) به مسیر پیاده روی اربعین آورده بود.

امینی تأکید کرد: باید تلاش کنیم مشارکت مردمی و اصناف در سالهای آینده در مراسم پیاده روی اربعین افزایش پیدا کند.

او با تأکید بر این نکته که شهرداری تهران بر اساس وظایف محوله در کربلا و سایر نقاط زیارتی عراق خدمت رسانی می کند، گفت: شهرداری تهران برای مکان و غذا هزینه نمی کند و ما در مدیریت شهری در تلاش هستیم با مشارکت اصناف گوناگون هزینه ها را کاهش دهیم.

انتهای پیام/