بازدید: 8

حضور پلیس گمرک در مرزهای چهارگانه برای برخورد با سودجویان

حضور پلیس گمرک در مرزهای چهارگانه برای برخورد با سودجویان

رئیس پلیس گمرک کشور از استقرار نیروهای انتظامی این پلیس در مرزهای چهارگانه و برخورد با سوءاستفاده احتمالی برخی افراد سوجو خبر داد.

گروه اجتماعی: سرهنگ هادی رفیعی کیا در حاشیه بازدید از مرز خسروی در شهرستان قصرشیرین  با اشاره به استقرار نیروهای پلیس گمرک به منظور جلوگیری از ورود و خروج کالا به شکل قاچاق در مرزهای چهارگانه، اظهار کرد: ممکن است برخی افراد سودجو در قالب زائر اربعین با سوءاستفاده از موقعیت ایجاد شده و با توجه به افزایش قابل توجه ترددها، نسبت به قاچاق کالا اقدام کنند.
 
حضور پلیس گمرک در مرزهای چهارگانه برای برخورد با سودجویان
 
به گزارش بولتن نیوز به نقل از تسنیم، رئیس پلیس گمرک کشور تصریح کرد: از این رو همکاران ما در هر چهار مرز (مهران، خسروی، چزابه و شلمچه) حضور یافته و در صورت مشاهده حتماً علاوه بر توقیف آن کالا، فرد یا افراد خاطی را نیز دستگیر خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: همکاران ما از همان ابتدای آغاز سفرهای اربعین در مرزهای خسروی، مهران، شلمچه و چذابه مستقر شده و تا پایان این سفر معنوی نظارت خود را ادامه خواهند داد.

به گفته این مقام انتظامی، تاکنون موردی از قاچاق کالا در مرزهای چهارگانه استانهای کرمانشاه، ایلام و خوزستان مشاهده نشده است.