بازدید: 5

سخنگوی سپاه: نیروی قدس سپاه، نیرو‌های انتظامی عراق و حشدالشعبی؛ حافظ امنیت زائران در خاک عراق هستند

منبع : انتخاب کد خبر: 2094396
سخنگوی سپاه: نیروی قدس سپاه، نیرو‌های انتظامی عراق و حشدالشعبی؛ حافظ امنیت زائران در خاک عراق هستند

سردار رمضان شریف گفت: نیروی قدس سپاه، نیرو‌های انتظامی عراق و حشدالشعبی؛ حافظ امنیت زائران در خاک عراق هستند و امنیت زائران در داخل کشور هم با نیرو‌های نظامی، اطلاعاتی و امنیتی خودمان و با کمک بسیج و سپاه تامین می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سردار رمضان شریف در ارتباط تلفنی با رادیو اربعین گفت: نیروی قدس سپاه، نیرو های انتظامی عراق و حشدالشعبی؛ حافظ امنیت زائران در خاک عراق هستند و امنیت زائران در داخل کشور هم با نیرو های نظامی، اطلاعاتی و امنیتی خودمان و با کمک بسیج و سپاه تامین می شود.

سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به خدمات و اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی گفت: سپاه در چند موضوع به صورت مشخص فعالیت می کند؛ در بخش های زیرساختی قرارگاه سازندگی خاتم با توجه به توافقی که با استاندارن و مسئولان محلی دارد، مسیر ها و معابر و پارکینگ ها و کار های زیرساختی در حوزه راه و ترابری را در سه استانی که در مسیر تردد زوار هستند، انجام می دهد.

وی افزود: کار های خیلی خوبی در گذرگاه های اصلی یا مناطق منتهی به این گذرگاه ها انجام شده است.

سخنگوی سپاه پاسداران درگیری های اخیر در داخل عراق را، تلاش دشمنان برای تحت شعاع قرار دادن موضوع راهپیمایی بزرگ اربعین و وحدتی دانست که بین ملت ایران و عراق ایجاد شده است و گفت: خوشبختانه با هوشیاری مردم و مسئولان عراق و همین طور نیرو های امنیتی این توطئه خنثی شد و این راهپیمایی با شکوه بسیار بزرگتر و متراکم تری و در امنیت کامل برقرار خواهد شد.

وی با بیان اینکه کار های بهداشتی، درمانی و خدماتی از دیگر اقدامات سپاه برای زائران اربعین حسینی است، افزود: سپاه پاسداران خدمات ترابری، اتوبوس ها و ناوگان حمل و نقلی و امکانات مجموعه راهیان نور را در اختیار این کار بزرگ و مقدس قرار داده است.

سخنگوی سپاه پاسداران اضافه کرد: مجموعه آمبولانس ها و بهداری های سیاری که سپاه دارد، به تناسب نیازی که اعلام می شود، برای این امر اختصاص خواهد یافت.