بازدید: 6

فروشنده لوازم سرقتی خودرو در فضای مجازی بازداشت شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2045405
فروشنده لوازم سرقتی خودرو در فضای مجازی بازداشت شد

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران از دستگیری شاگرد مغازه‌ای که اموال مغازه صاحبکارش را سرقت و در سایت‌های فضای مجازی می‌فروخت، خبر داد.

فروشنده لوازم سرقتی خودرو در فضای مجازی بازداشت شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ خلیل لطفی رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران بیان داشت: با شکایت مالک فروشگاه لوازم یدکی خودرو در محله شهرک لاله مبنی بر اینکه کارگر مغازه اش لوازم موجود در فروشگاهش را سرقت و فروخته است، پرونده ای در این خصوص تشکیل و ماموران عملیات این کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی عنوان کرد: با حضور تیم عملیات کلانتری در محل فروشگاه تحقیقات پلیسی آغاز و در تحقیقات انجام شده مشخص شد که خبر صحت دارد.

بیشتر بخوانید: فروش ارز دیجیتال بهانه ای برای کلاهبرداری از کاربران تلگرام

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شاگرد مغازه که برای خرید به بیرون از مغازه رفته بود، هنگام مراجعه توسط ماموران دستگیر شد، ادامه داد: متهم در ابتدا منکر سرقت های ارتکابی شد و برای تحقیقات تکمیل به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ لطفی عنوان کرد: متهم در کلانتری اظهار داشت: برای اینکه پول بیشتری به دست بیاورم لوازم موجود در فروشگاه را از قبیل: شمع، سنسور اکسیژن، لنت خودروی پراید، لنت خودروی رانا و لنت خودرو های دیگر را سرقت می کردم و در سایت های اینرنتی کالا با قیمت پایین تر می فروختم؛ بنابراین گزارش، متهم که ۲۴ ساله می باشد، پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/