بازدید: 13

زندان مخفی، زیر قصر «محمد بن سلمان»

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 2036857
زندان مخفی، زیر قصر «محمد بن سلمان»

حساب توییتری «العهد الجدید» که هر از گاهی دست به افشاگری درباره خاندان سعودی می‌زند، اعلام کرد، «محمد بن سلمان»، ولی عهد عربستان سعودی زندانی در زیر قصر «السلام» می‌سازد.

یک حساب توییتری که به افشای اخبار خاندان سعودی مشهور است نوشت، ولی عهد این کشور در حال ساختن زندانی در زیر قصر خود است.

به گزارش شفاف، حساب توییتری «العهد الجدید» که هر از گاهی دست به افشاگری درباره خاندان سعودی می زند، اعلام کرد، «محمد بن سلمان»، ولی عهد عربستان سعودی زندانی در زیر قصر «السلام» می سازد.

در این توییت آمده است: در کاخ «السلام» زندانی سری (بنا) خواهد شد؛ در حال حاضر ۱۰ طبقه زیر کاخ ساخته شده که برخی از آن ها سلول انفرادی و برخی زندان های مخفی تاریک خواهند بود؛ برای اینکه این زندان نیز شاهد حوادثی شبیه به حوادث «ریتز» باشد؛ بن سلمان می خواهد خودش بر عملیات بازجویی و شکنجه نظارت کند (و لذت ببرد).


در سال ۲۰۱۷ هتل «ریتز کارلتون» عربستان به دلیل تبدیل آن به مکانی برای بازداشت و شکنجه شاهزاده هایی از قبیل: فرزندان «ملک عبدالله» شاه سابق سعودی و تاجران سرشناسی از قبیل: «ولید بن طلال» در رسانه های بین المللی خبرساز شده بود

این در حالی است که در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد سعودی «جمال خاشقچی» در کنسولگری این کشور در ترکیه نیز انگشت اتهام به سمت محمد بن سلمان دراز است اگرچه وی تا کنون به هر وسیله ای شده این اتهام را از خود دور کرده است