بازدید: 15

هدف ما موفقیت کشتی است/ کار در رده‌ سنی امید را تازه آغاز کرده‌ام

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1980527
هدف ما موفقیت کشتی است/ کار در رده‌ سنی امید را تازه آغاز کرده‌ام

تقی اکبرنژاد سرمربی تیم کشتی آزاد امید گفت: هدف همه ما موفقیت کشتی و افتخارآفرینی برای کشور است.

هدف ما موفقیت کشتی است/ کار در رده  سنی امید را تازه آغاز کرده امتقی اکبرنژاد در گفت وگو به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص کار در رده سنی امید، اظهار داشت: کار در رده سنی امید را تازه آغاز کرده ام، اما اکثر کشتی گیران را می شناسم چرا که بسیاری از آنها در رده سنی جوانان زیر نظر من کار کرده اند.

وی ادامه داد: فعلا با تیم ملی بزرگسالان اردوی مشترک برگزار خواهیم کرد. اگر شرایط مهیا شود کشتی گیران را در یک تورنمنت به میدان خواهیم فرستاد تا برای انتخاب ملی پوشان به جمع بندی برسیم. هدف همه ما موفقیت کشتی و افتخارآفرینی برای کشور است. امیدوارم رابطه کاری بین کادرفنی تیم امید و بزرگسالان به گونه ای باشد که کشتی ایران پیشرفت کند. باید طوری کار کنیم که همواره در بین سه تیم برتر جهان قرار بگیریم.

سرمربی تیم کشتی آزاد امید تصریح کرد: اتحادیه جهانی کشتی رده سنی امید را به وجود آورده تا کشتی گیرانی که نمی توانند مرحله انتقال از جوانان به بزرگسالان را با موفقیت طی کنند، به حال خود رها نشوند و همچنان در کورس رقابت باقی بمانند. اتحادیه جهانی در همین راستا ابتدا رقابت های اروپایی را به صورت آزمایشی و پس از آن مسابقات جهانی در رده سنی امید را برگزار کرد و این رقابت ها را در تقویم اتحادیه جهانی گنجاند.

اکبرنژاد در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به سیاست های اتحادیه جهانی در خصوص کشتی گیران رده سنی امید، وظیفه ما این است که ایراد های تکنیکی و حتی مشکلات روحی در بین این کشتی گیران را برطرف کرده و آنها را برای موفقیت در رده سنی بزرگسالان آماده کنیم. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که بتوانم در این زمینه به کشتی ایران کمک کنم و در آینده ای نزدیک تعداد زیادی از کشتی گیران رده سنی امید را در معیت تیم ملی بزرگسالان و روی سکوی افتخار ببینیم.

انتهای پیام/