بازدید: 21

واکنش گروه‎های فلسطینی به دور جدید تخریب منازل فلسطینیان از سوی نیروهای رژیم صهیونیستی

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1926601
واکنش گروه‎های فلسطینی به دور جدید تخریب منازل فلسطینیان از سوی نیروهای رژیم صهیونیستی

شخصیت‎ها و گروه‎های فلسطینی در واکنش به آغاز دور جدید تخریب منازل مسکونی فلسطینیان در قدس شرقی، این اقدام را نتیجه طبیعی کنفرانس بحرین دانسته و هشدار دادند این تخریب‌ها بی پاسخ نخواهد ماند.

واکنش مقامات فلسطینی به دور جدید تخریب منازل فلسطینیانبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ گروه‎های فلسطینی ضمن محکوم کردن اقدام اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر تخریب منازل فلسطینیان در قدس شرقی، آن را نتیجه معامله قرن دانستند.
 
«سامی ابو زهری» سخنگوی حماس در غزه با تاکید بر این که تخریب منازل فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی اقدامی جنایتکارانه است، گفت: "این اقدام نتیجه طبیعی کنفرانس بحرین و روابط صمیمانه برخی از کشور های عربی و اشغالگران است. "

«حازم قاسم» سخنگوی دیگر حماس نیز اعلام کرد تخریب آغاز شده در «وادی الحمص» در شرق قدس تاکنون سبب تخریب بیش از ۱۰۰ واحد آپارتمان شده است.

وی با اشاره به این که این جنایات در پی برگزاری کنفرانس بحرین تشدید شده، افزود: "این اقدام، جنایت پاکسازی قومی کاملی با هدف آواره کردن مالکان اصلی این زمین ها است. "

این مقام حماس همچنین در مورد تاثیرات کنفرانس بحرین هشدار داد.

همچنین جبهه مردمی برای آزادی فلسطین نیز ضمن محکوم کردن این اقدام رژیم صهیونیستی، آن را یک جنایت توصیف کرد.

این جبهه افزود: "تخریب کامل واحد های مسکونی در وادی الحمص یک جنایت جنگی و پاکسازی قومی سیستماتیک است.

جهاد اسلامی نیز در واکنش به اقدام اخیر رژیم صهیونیستی، اعلام کرد اشغالگران اقدامات خود را بی توجه به سازمان های بین المللی انجام می دهند؛ چرا که این سازمان ها در انجام وظایف خود شکست خورده اند.

جهاد اسلامی همچنین هشدار داد این اقدام بی پاسخ نخواهد ماند.

رژیم صهیونیستی صبح روز دوشنبه با گروهی بالغ بر صد ها هزار سرباز و پلیس و بولدزر ها با یورش به قدس شرقی اقدام به تخریب منازل مسکونی فلسطینیان کرد.
 
«غالب ابو هدوان» آزاده فلسطینی که ۱۵ سال را در زندان های رژیم صهیونیستی در حبس گذرانده بود نیز از جمله افرادی است که خانه‎اش تخریب شد.

انتهای پیام/