بازدید: 12

لهستان، تیمی مرموز و بدون ستاره/ نبرد حیثیتی ملی‌پوشان والیبال ایران با شاگردان هینن در شیکاگو

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1904189
لهستان، تیمی مرموز و بدون ستاره/ نبرد حیثیتی ملی‌پوشان والیبال ایران با شاگردان هینن در شیکاگو

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها مقابل تیم لهستان به میدان می‌رود.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در لیگ ملت های والیبال 2019 بیشتر تیم های شرکت کننده در این رقابت ها به ستاره های خود استراحت داده بودند. تیم لهستان هم یکی از همین تیم ها است. تیمی که کوبیاک، دژیزگا، لوماچ، شالپوک، زاتورسکی، کونارسکی، کوچانوفسکی، شیوکا و کورک را به لیگ ملت ها نیاورد اما همین تیم بدون ستاره در مرحله مقدماتی این رقابت ه در جایگاه پنجم قرار گرفت.

ویتال هینن در مصاحبه هایش بارها عنوان کرد که لیگ ملت ها برای او اهمیت چندانی ندارد. مصداق این اظهارنظرهای او را می توان در سفر دیرهنگام این مربی به آمریکا مشاهده کرد. هینن تنها چند ساعت به آغاز بازی تیمش با برزیل راهی شیکاگو شد و نکته جالب اینکه تیم بدون ستاره و البته جوان لهستان توانست برزیل قدرتمند را که بیشتر بازیکنان کلیدی و البته نامی خود را در اختیار داشت شکست دهد.

تیم ملی والیبال ایران بامداد فردا(جمعه) کار سختی مقابل تیم لهستان دارد. بازی این دو تیم در ارومیه به گیم پنجم کشیده شد و شاید اگر امتیاز میزبانی نبود نتیجه طور دیگری رقم می خورد.

شاگردان کولاکوویچ برای صعود به مرحله نیمه نهایی به شدت به پیروزی مقابل لهستان نیاز دارند و اگر نتواند این تیم مرموز را شکست دهد باید قید صعود به جمع 4 تیم پایانی را بزند.

انتهای پیام/