بازدید: 47

فرماندار گمیشان: هیچ بیماری واگیرداری در گمیشان گزارش نشده / بازگشت خانوار‌ها به منازل؛ ۱۲۰ نفر در محل اسکان اضطراری حضور دارند

منبع : انتخاب کد خبر: 1717107
فرماندار گمیشان: هیچ بیماری واگیرداری در گمیشان گزارش نشده / بازگشت خانوار‌ها به منازل؛ ۱۲۰ نفر در محل اسکان اضطراری حضور دارند

فرماندار گمیشان گفت: بر اساس گزارش ها تاکنون هیچ گونه بیماری واگیردار در سطح شهرستان گمیشان وجود نداشته است. توماج اظهار کرد: تیم‌های بهداشتی در سطح شهرستان به صورت مرتب عملیات بازرسی و پایش‌های مورد نظر را انجام می‌دهند. آهک پاشی و ضدعفونی معابر تخلیه شده از آب از دیگر برنامه‌های بهداشتی در سطح شهرستان است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرماندار گمیشان گفت: بر اساس گزارش ها تاکنون هیچ گونه بیماری واگیردار در سطح شهرستان گمیشان وجود نداشته است.

به گزارش سایت فرمانداری گمیشان، امیرشیر توماج در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران گمیشان اظهار کرد: تیم های بهداشتی در سطح شهرستان به صورت مرتب عملیات بازرسی و پایش های مورد نظر را انجام می دهند. آهک پاشی و ضدعفونی معابر تخلیه شده از آب از دیگر برنامه های بهداشتی در سطح شهرستان است.

وی با اشاره به روند تخلیه سطح آب از مرکز شهرستان، افزود: در حال حاضر آب در ۳ درصد از سطح شهر گمیشان وجود دارد.

توماج ادامه داد: با بازگشت خانوار ها به منازل، اکنون ۱۲۰ نفر در محل اسکان اضطراری شهرستان حضور دارند.

فرماندار گمیشان با اشاره به فعالیت کمیته فنی و ارزیابی واحد های مسکونی، گفت: بر اساس گزارش ها این کمیته تاکنون در شهر گمیش تپه ۲۵۵ واحد احداثی و ۱۴۴۵ واحد تعمیری و در سیمین شهر ۵ واحد احداثی و ۷۰ واحد تعمیری شناسایی شده است. در سطح روستا ها نیز ۱۸۸ واحد احداثی و ۱۱۴۴ واحد تعمیری گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آمار آب منطقه ای، حجم دبی آب گرگانرود در حال حاضر بین ۱۰۵ الی ۱۱۰ متر مکعب است.