بازدید: 6

اگر هزینه امروز مجلس را به سیل‌زدگان می‌دادیم بهتر از ارائه وزرا گزارش بود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1715255
اگر هزینه امروز مجلس را به سیل‌زدگان می‌دادیم بهتر از ارائه وزرا گزارش بود

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: ما امروز چهار ساعت وقت مجلس را گرفتیم، اگر همین هزینه را به سیل‌زدگان می‌دادیم بهتر از گزارشات وزرا بود.

اگر هزینه امروز مجلس را به سیل زدگان می دادیم بهتر از ارائه وزرا گزارش بودبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی در صحن علنی امروز (یکشنبه) در تذکری شفاهی خطاب به پزشکیان گفت: حقیقتاً از نحوه برگزاری جلسه امروز گله مند هستم، بسیاری از همکاران نیز نسبت به این موضوع معترض بودند. لطفاً فیلم امروز مجلس را بازبینی کرده و وضعیت نظم را بررسی کنید.

وی افزود: مردم از ما انتظار سخنرانی ندارند، امروز عده ای آمدند گزارش دادند و رفتند. ما چهار ساعت وقت مجلس را گرفتیم. این جلسات هزینه سنگینی برای کشور دارد. شاید اگر همین هزینه را به سیل زدگان می دادیم بهتر از ارائه این گزارشات بود. مردم انتظار دارند، چون در تنگنا هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: اگر مردم در زمان تعطیلات می گفتند که مجلس به بحث سیل ورود نکرده است درخواست شان این بود که بودجه ای تأمین شود یا تصمیمی عملیاتی گرفته شود، خواهش من این است که مشکلات سیل زدگان را برطرف کنیم و به سخنرانی اکتفا نکنیم.

مسعود پزشکیان خطاب به لارگانی اظهار کرد: امروز مجلس به علت دغدغه سیل زدگان شلوغ بود. آقای لاریجانی هم تذکر دادند که همه نمایندگان نظم را رعایت کنند، اما به عقیده من جلسه امروز، جلسه بدی نبود. بحث های مختلفی صورت گرفت و جمع بندی بر این شد که دولت، مجلس و مرکز پژوهش ها تصمیم گیری کنند.

وی افزود: ما می دانیم که منابع کشور چگونه است، اینکه ما بگوییم دولت باید پرداخت کند غیرواقعی است، هزینه بوجود آمده بسیار بالاست؛ بنابراین باید مشارکت مردمی را با تصمیماتی که ما در مجلس می گیریم تلفیق کنیم.

انتهای پیام/