بازدید: 12

وضعیت پرواز‌های فرودگاه امام خمینی (ره) به حال عادی بازگشت

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1513156
وضعیت پرواز‌های فرودگاه امام خمینی (ره) به حال عادی بازگشت

رئیس اداره برنامه ریزی و هماهنگی پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: وضعیت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با همکاری همه واحد‌های فعال در ستاد عملیات زمستانی، در حالت عادی قرار دارد و پرواز‌ها بدون مشکل در حال انجام است.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین المللی امام خمینی، فاروق علیخانی،  در خصوص وضعیت پرواز های فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اظهار کرد: در ساعات آغازین چهاردهم دی ماه به دلیل کاهش دید افقی انجام پرواز ها با تاخیر حداقلی صورت پذیرفت، اما با افزایش دید افقی بلافاصله نشست و برخاست پرواز ها به طور طبیعی از سر گرفته شد.

وی در ادامه افزود: با همکاری تمامی واحد های فعال در ستاد عملیات زمستانی، وضعیت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در حالت عادی قرار داشته و پرواز ها بدون مشکل در حال انجام است.

رئیس اداره برنامه ریزی و هماهنگی پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تصریح کرد: ۵۳ نفر از مسافران پرواز باکو - تبریز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" که به دلیل بدی آب و هوای تبریز به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تغییر مسیر داده بود، به فرودگاه مهرآباد منتقل شدند و با یک پرواز داخلی به تبریز خواهند رفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه سایت شهر فرودگاهی به آدرس www.ikac.ir و سامانه تلفنی ۰۹۶۳۳۰ آماده ارائه اطلاعات پرواز به مسافران و مراجعان هستند، خاطر نشان کرد: در حال حاضر برخی پرواز های هواپیمایی ترکیه از مبدأ استانبول بنا به درخواست این شرکت هواپیمایی با تاخیر انجام خواهد گرفت و پرواز عمان ایر از مبدأ مسقط نیز با تاخیر وارد تهران خواهد شد.
 
انتهای پیام/