بازدید: 97

تامین دارو، منابع مالی و تقویت بیمه ها از اولویت های وزارت بهداشت

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1467952
تامین دارو، منابع مالی و تقویت بیمه ها از اولویت های وزارت بهداشت

سلامت نیوز:رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تامین دارو، منابع مالی و تقویت بیمه ها برای پرداخت مطالبات دانشگاه ها، زنجیره نقدینگی و تولید دارو از اولویت های بخش دارويی كشور است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، غلامرضا اصغری در سفر به شیراز با رئ

سلامت نیوز:رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تامین دارو، منابع مالی و تقویت بیمه ها برای پرداخت مطالبات دانشگاه ها، زنجیره نقدینگی و تولید دارو از اولویت های بخش دارويی كشور است.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، غلامرضا اصغری در سفر به شیراز با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت وگو کرد و با دستاوردهای این دانشگاه در حوزه تامین دارو و تجهیزات دارویی آشنا شد.


رئیس سازمان غذا و دارو در این مراسم با تقدیر از تلاش های انجام گرفته و بیان اینکه این اقدامات می تواند به عنوان الگو به سایر دانشگاه های علوم پزشکی معرفی شود، افزود: تاثیر این اقدامات در تحول نظام سلامت دیده می شود.


وی حمایت از شرکت های دارویی زنجیره دارو و همچنین تامین منابع ارزی در این حوزه را از اقدامات وزارت بهداشت معرفی کرد و از اختصاص سه و نیم میلیارد دلار به این حوزه خبر داد.


رئیس سازمان غذا و دارو، تامین دارو و منابع مالی و همچنین تقویت بیمه ها برای پرداخت مطالبات دانشگاه ها و زنجیره نقدینگی و تولید دارو را از اولویت های بخش دارو برشمرد.