بازدید: 160

پرسش سوال به استوری اینستاگرام افزوده شد

منبع : برترین ها کد خبر: 1313581
پرسش سوال به استوری اینستاگرام افزوده شد

استیکر پرسش سوال جدیدترین ویژگی‌ است که به استوری اینستاگرام اضافه شده است. با فراهم شدن امکان پرسیدن سوال از فالوورها در استوری اینستاگرام می‌توان از دنبال‌کننده‌های خود درخواست کرد سوالی از شما مطرح کنند.

گجت نیوز: استیکر پرسش سوال جدیدترین ویژگی است که به استوری اینستاگرام اضافه شده است. با فراهم شدن امکان پرسیدن سوال از فالوورها در استوری اینستاگرام می توان از دنبال کننده های خود درخواست کرد سوالی از شما مطرح کنند. به این ترتیب ارتباط قویتری بین شما و آن ها برقرار خواهد شد.

پرسش سوال به استوری اینستاگرام افزوده شد

جدیدترین قابلیتی که به بخش استوری اینستاگرام اضافه شده است، استیکر پرسش سوال بوده و به وسیله آن می توان از فالوورهای خود درخواست کرد از شما چیزی بپرسند. دنبال کنندگان می توانند به هر تعداد مرتبه که دوست دارند این استیکر را لمس کرده و چندین مرتبه از فرد سوالی مطرح کنند.

استیکر پرسش سوال

پرسش سوال به استوری اینستاگرام افزوده شد

سوال ها در صفحه ای که درون آن بیننده های استوری نمایش داده می شوند نشان داده خواهند شد. می توان به وسیله یکی از سوال ها و پاسخی که به آن داده ایم، یک استوری دیگر ایجاد کرد. در این حالت نام کاربری و تصویر پروفایل کاربری که سوال اولیه را پرسیده بود نمایش داده نخواهد شد. قابلیت استیکر پرسش سوال در نسخه 52 اینستاگرام و برای هر دو پلتفرم های اندروید و آی او اس هم اکنون در دسترس است.