بازدید: 141

آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران؛ مسئولان راه را برای کارگران هموار کنند

آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران؛ مسئولان راه را برای کارگران هموار کنند

آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران؛ مسئولان راه را برای کارگران هموار کنند خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: ما نگران نیستیم و دشمنان بدانند هر چه در مقابل جبهه حق بایستند، سیلی محکم خواهند خورد.


دشمنان بدانند هر چه در مقابل جبهه حق بایستند، سیلی محکم خواهند خوردبه گزارش گروه وبگردی 20:30؛  آیت الله موحدی کرمانی خطیب موقت نماز جمعه تهران امروز 14 اردیبهشت در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: با اوج گرفتن ظلم و ستم، دنیا از این حکومت های ستم گر به تنگ می آید و مقابله را شدیدتر می کند.

وی ادامه داد: درگیری ها هر چه شدید تر و مقاومت بیشتر شود، ظلم و ستم ها نیز بیشتر می شود.

آیت الله موحدی کرمانی با بیان اینکه آمریکا و اروپا عزم شان را برای از بین بردن اسلام جزم کرده اند، گفت: الان هم همانند گذشته آمریکا با همراهی کردن اروپا و عربستان و نوکرش اسرائیل به دنبال لطمه زدن به مسلمانان و اسلام هستند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران اظهار کرد: ما نگران نیستیم و ارتش و سپاه داریم؛ حججی و قاسم سلیمانی ها داریم و دشمنان بدانند که هر چه در مقابل جبهه حق بایستند، سیلی محکمی خواهند خورد.

آیت الله موحدی کرمانی تصریح کرد: مطمئن باشید که خدا ما را در این شرایط یاری می‌کند و دشمنان نابود خواهند شد، البته ممکن است آنها بخواهند شرایط را برای ما دشوار کنند اما منتظر باشند که حضرت مهدی با ظهورش دنیا را پر از عدل خواهد کرد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: چه خیانت‌ها که علمانماهای درباری به بشریت نکردند؛ همان‌هایی که ظالمین به آنها پول و مقام دادند تا انسان‌ها را فریب دهند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری درباره معلمان و کارگران بیانات ارزنده ای داشتند و فرمودند باید دست کارگران هنرمند را بوسید. آفرین بر کارگران که توانستند خدمات ارزنده ای را ارائه دهند اما باید مسئولان راه آسان تری را برای آنها فراهم کنند.

آیت الله موحدی کرمانی گفت: آیا مسئولان مربوطه و وزارت ارشاد تمامی کتاب هایی که برای جوانان در نمایشگاه کتاب عرضه شده را بررسی کرده اند؟ چرا که حتی بخشی از یک کتاب می تواند باعث انحراف جوانان شود.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: با کتاب خوانی مخالف نیستم اما کتابی که افکار جوانان را منحرف کند، آیا می توان آن را تجویز کرد؟ اگر کتاب گمراه کننده باشد جوانان از نظر اخلاقی، دینی و ذهنی می میرند.

انتهای پیام/