بازدید: 54

رحیمی: تغییرات قوانین کشتی دوام نخواهد داشت

منبع : فردا نیوز کد خبر: 998830
ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان گفت: می‌خواهم در جام جهانی کشتی بگیرم اما منتظر تصمیم رئیس فدراسیون و کادرفنی هستم.

ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان گفت: می‌خواهم در جام جهانی کشتی بگیرم اما منتظر تصمیم رئیس فدراسیون و کادرفنی هستم.

خبرگزاری فارس: حسن رحیمی، عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مورد آخرین شرایط خود و اردوهای تیم ملی اظهار داشت: تا کنون 2 اردو شرکت کرده ام و بیشتر در اردوی قبل تمرکزم روی درمان زانویم بود. در این اردو هم شرایطم تقریباً خوب است و کم کم با بچه ها تکنیک ها و شرایط فنی را دنبال می کنم.

وی در خصوص شرایط کلی کشتی کشورمان اظهار داشت: شرایط کشتی کشورمان خدا را شکر خیلی خوب است. تعدادی جوان به تیم ملی وارد شده اند و در حال جایگزینی بزرگان هستند. شرایط خیلی خوبی است، ما مسابقات آسیایی و جهانی را در پیش داریم که به احتمال زیاد خودم در مسابقات جام جهانی کشتی می گیرم ولی باید بازهم ببینیم در مورد من رئیس فدراسیون و کادر فنی چه تصمیمی می گیرند و برای حضور در کدام مسابقه من را انتخاب می کنند.

عضو تیم ملی کشتی آزاد در خصوص پوست اندازی کشتی کشورمان افزود: بالاخره از قدیم تا بوده، همین بوده و کشتی پوست اندازی کرده است. جوان هایی که به اردوها آمده اند، جوان های خیلی خوب و لایقی هستند و می توانند جایگزین بزرگان کشتی ما باشند، البته باید ببینیم چه شرایطی پیش می آید و چه نتایجی می گیرند. ان شاءالله در کنار باتجربه ها بتوانند تجربه های بیشتری کسب کنند و پرچم کشورمان را در مسابقات مختلف بالا ببرند.

رحیمی در مورد بازی های آسیایی اندونزی اظهار داشت: کشتی آزاد و فرنگی ما همیشه در مسابقات مختلف مدال های زیادی را کسب کرده است. کشتی گیران همیشه سخت تلاش کرده اند تا با مدال هایی که در مسابقات مختلف ازجمله مسابقات جهانی، المپیک و آسیایی، به دست می آورند دل مردم را شاد کنند. کشتی گیران ما خیلی زحمت می کشند. ان شاءالله در مسابقات بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی بهترین مدال ها را کسب کرده و دل مردم را شاد کنند.

وی در خصوص شرایط خودش گفت: من مدتی است برای آمادگی خودم روی پاهایم تمرین می کنم و تمریناتم با بقیه بچه ها کمی تفاوت دارد. من کمی بیشتر از بچه ها تمرین می کنم و کمی بیشتر از آنها به خودم فشار می آورم تا بتوانم آن عقب افتادگی که داشتم جبران کنم.

عضو تیم ملی کشتی آزاد در خصوص تغییر قوانین از سوی اتحادیه جهانی کشتی عنوان کرد: این تغییرات برای همه کشتی گیران و کشورها است. ولی من فکر نمی کنم این شرایط دوام بیاورد، چون شرایط خیلی سنگینی شده است. شما فکرش را بکنید، صبح وزن بکشید و دو ساعت بعد مسابقه دهید و فردای آن روز هم دوباره وزن بکشید و دو ساعت بعد مسابقه بدهید. خب ! این شرایط خیلی شرایط سختی است، نمی دانم چرا این تصمیم را گرفته اند. ان شاءالله شرایط بهتر شود. البته هر شرایطی که باشد، فقط برای تیم ایران نیست، بلکه برای همه کشور ها و همه کشتی گیران است، ولی در این تغییرات قوانین یکسری ها اذیت می شوند و یکسری ها لطمه می بینند، مثلاً خود من نمی دانم که در ۵۷ کیلوگرم کشتی بگیرم یا ۶۱ کیلوگرم و الان به دلیل اینکه مدتی تمرین نکرده ام، وزن کاذبی دارم و زیر پوستم آب جمع شده و کمی وزنم بالا آمده است، ولی زمانی که تمرین می کنم وزنم تغییر می کند. البته با این شرایط فکر می کنم باید یک وزن بالاتر کشتی بگیرم.

ملی پوش کشتی کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: همه کشورها در حال پیشرفت در کشتی هستند و زحمت زیادی می کشند، ما هم زحمات زیادی می کشیم و هدفمان موفقیت در بازی های آسیایی است، امیدوار هستیم در این مسابقات هم همانند دفعات قبلی افتخارآفرینی کنیم و مدال های خوبی کسب کنیم.


رحیمی: تغییرات قوانین کشتی دوام نخواهد داشت
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها