بازدید: 81

تظاهرات نظامیان زن آمریکایی در مقابل پنتاگون در اعتراض به اذیت و آزار جنسی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 987824
تظاهرکنندگان با سر دادن شعار «انکار یک سیاست نیست و انتقام جویی کافی است» از شرایط موجود و ترس قربانیان از افشای تجاوز جنسی در بین نظامیان انتقاد کردند.

تظاهرات نظامیان زن آمریکایی در مقابل پنتاگون در اعتراض به اذیت و آزار جنسیبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ حدود ۳۰ زن نظامی یا نظامی سابق آمریکا روز دوشنبه با نادیده گرفتن سرمای هوا مقابل پنتاگون تجمع کردند تا نگاه ها را متوجه مسئله آزار و اذیت جنسی در نیرو های مسلح این کشور کنند.

تظاهرکنندگان با سر دادن شعار «انکار یک سیاست نیست و انتقام جویی کافی است» از شرایط موجود و ترس قربانیان از افشای تجاوز جنسی در بین نظامیان انتقاد کردند. این در حالی است که آمار های رسمی پنتاگون از ۲۰ هزار مورد تجاوز جنسی در پنج سال گذشته در ارتش آمریکا حکایت دارد.

براساس گزارشی که پنتاگون به تازگی منتشر کرد شمار زیادی از قربانیان از ارائه گزارش خودداری می کنند بنابراین آمار واقعی به نظر می رسد بسیار بیشتر است.

تظاهرکنندگان با حمایت از جنبش «Me Too» که در شبکه های اجتماعی شروع شده است حمایت خود را از طرح کرستن جیلی براند سناتور دموکرات اعلام کردند تا زمینه افشای تجاوز و آزار و اذیت جنسی تسهیل شود.

گری راس سخنگوی پنتاگون اعلام کرد این وزارتخانه در پی ترغیب «افشای تجاوز جنسی به شیوه ای که به قربانی امکان دهد مراقبت های لازم را دریافت کند و فرد خاطی مجازات شود» است.

 انتهای پیام/

تظاهرات نظامیان زن آمریکا در اعتراض به آزار و اذیت جنسی

تظاهرات نظامیان زن آمریکایی در مقابل پنتاگون در اعتراض به اذیت و آزار جنسی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها