بازدید: 44

ارائه گزارش اعضای کمیسیون آموزش از حوادث اخیر در حوزه‌های انتخابیه

منبع : فارس نیوز کد خبر: 983458
سخنگوی کمیسیون آموزش با اشاره لغو بازدید اعضای کمیسیون از مراکز آموزشی پاکدشت جهت بررسی حوادث اخیر کشور گفت: اعضای کمیسیون گزارش‌هایی از رخدادهای روزهای گذشته در حوزه های انتخابیه ارائه کردند.

سید حمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری نشست این کمیسیون در بعد از ظهر امروز یکشنبه 17 دی ماه 96 گفت: اعضای کمیسیون گزارشی از حوادث اخیر در حوزه های انتخابیه خود ارائه دادند.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون در جمع بندی خود تاکید داشتند که باید توجه بیشتری به حوزه مسائل فرهنگی و آموزشی کشور صورت گیرد و زمان بیشتری برای پاسخ گویی به مطالبات مردم صرف شود.

میرزاده از تأکید اعضای کمیسیون بر اهتمام به تربیت نسل های آینده با تعلقات افزون تر به مبانی انقلاب اسلامی خبرداد و گفت: امروز با اینکه کمیسیون برنامه سفر به پاکدشت جهت بازدید از مراکز آموزشی داشت اما جهت بررسی رخدادهای هفته گذشته کشور و پیشگیری از آنها در آینده، این سفر را لغو کردیم.

وی ادامه داد: در بخش دیگری از نشست امروز، طرحی مربوط به اصلاح اصل 44 قانون اساسی که به عنوان کمیسیون فرعی به ما ارسال شده بود بررسی شد و در نهایت اعضای کمیسیون به این نظر رسیدند که این طرح، حرف جدیدی را مطرح نمی کند و همان قوانین گذشته را با عنوانی جدید می خواهد مطرح کند در نتیجه کمیسیون اعلام کرد که ضرورتی برای تصویب قانون جدید در این حوزه نیست.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: در بخش سوم، اعضای کمیسیون آموزش موضوع اصلاح قانون برنامه و بودجه کشور را که همه کمیسیون ها در دستور کار دارند به بحث گذاشتند که چون مفصل بود صرفاً 2 بند آن بررسی و بقیه آن به جلسه دیگری موکول شد.

انتهای پیام/


ارائه گزارش اعضای کمیسیون آموزش از حوادث اخیر در حوزه‌های انتخابیه
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها