بازدید: 47

عباسعلی: به دنبال کسب ۳ مدال خوشرنگ هستم

دارنده نشان برنز قهرمانی کاراته جهان تأکید کرد به دنبال کسب مدال خوشرنگ در مسابقات قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ میلادی است.

حمیده عباسعلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تمرینی‌اش اظهار داشت: از یک ماه پیش تمرینات خود را شروع کردم و در اواخر هفته گذشته نیز اولین مرحله اردوهای تیم ملی برای مسابقات کاراته وان فرانسه به پایان رسید. قرار است مرحله بعدی اردوی تیم ملی تا مسابقات کاراته وان ادامه داشته باشد تا ملی‌پوشان با شرایط خوبی در این مسابقات شرکت کنند.

وی تأکید کرد: از سال 2018 با برگزاری مسابقات لیگ جهانی کاراته وان پاریس استارت مسابقات مهم زده خواهد شد. با وجود اینکه از اوایل مرداد ماه سال 97 مسابقات کاراته وان در رنکینگ المپیک تأثیرگذار است و مسابقات کاراته وان فرانسه در رنکینگ محاسبه نمی‌شود، اما به هیچ عنوان نمی‌خواهم این رقابت‌ها را دست‌کم بگیرم. مسابقات کارته وان فرانسه همیشه مسابقات مهمی بوده است و قطعاً از امسال مهم‌تر نیز خواهد بود و تلاش خواهم کرد بهترین نتیجه را کسب کنم.

ملی‌پوش کاراته بانوان ایران با ابراز رضایت از شرایط خود گفت: خدا را شکر در حال حاضر از شرایط آمادگی خوبی برخوردار هستم و قطعاً تا زمان مسابقات کاراته وان پاریس به شرایط ایده‌آل نیز دست پیدا خواهم کرد تا برای بهترین نتیجه تلاش کنم. کاراته وان پاریس هر سال باکیفیت برگزار می‌شود و قطعاً امسال با حضور نفرات دارای مجوز و محدودیت در حضور ورزشکاران از کیفیت بالاتری نیز برخوردار خواهد شد. شاید امسال از لحاظ کمیت مسابقات پاریس با حضور نفرات کمتری برگزار شود، اما قطعاً از لحاظ کیفیت در سطح بالاتری خواهد بود.

عباسعلی در خصوص اهداف خود در سال جدید میلادی عنوان کرد: در سال جدید میلادی مسابقات مهمی برگزار خواهد شد و هر سه رویداد قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان ضمن اینکه به خودی خود از ارزش بالایی برخوردار هستند از لحاظ کسب امتیاز نیز در رنکینگ المپیک تأثیرگذارند. در کنار مسابقات کارته وان، مسابقات قهرمانی آسیا اولین مسابقه مهم است و بعد از آن بازی‌های آسیایی برگزار خواهد شد که برای کاروان ایران و ورزش کشور بسیار مهم است. مسابقات قهرمانی جهان نیز سومین مسابقه مهم امسال است که کسب مدال در آن بسیار باارزش است و به خاطر برخورداری از امتیاز بالا در رنکینگ حتی باعث خواهد شد نفرات پایین رنکینگ نیز با مدال‌آوری در این مسابقات جهش خوبی در رنکینگ المپیک داشته باشند.

دارنده نشان برنز مسابقات قهرمانی جهان در اتریش در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به رقابت‌های حساس در سال 2018 باید حسابی حواس‌مان را جمع کنیم تا در این سه مسابقه مهم نتایج خوبی کسب کنیم. من نیز به دنبال کسب سه مدال خوشرنگ در مسابقات سال 2018 هستم.


عباسعلی: به دنبال کسب ۳ مدال خوشرنگ هستم
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها