بازدید: 41

کمیته انضباطی در صدور آرای خود هیچ تفاوتی بین تیم‌ها قائل نمی‌شود/ ابتدا باید ثابت شود که در بازی تراکتورسازی - استقلال تخلف صورت گرفته است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 978309
عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: کمیته انضباطی در صدور آرای خود هیچ تفاوتی بین تیم‌ها قائل نمی‌شود و وقتیگزارشات و مدارک تخلفات یک بازی به‌دست ما برسد تشکیل جلسه داده و رای خواهیم داد.

حسین عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره تخلفات صورت گرفته منتسب به برخی از هواداران تراکتورسازی و شعارهایی که در بازی تراکتورسازی با استقلال در ورزشگاه یادگار امام (ره) سر می دادند و مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ هم آن را تایید کرده، گفت: هنوز نمی شود گفت تخلفی انجام شده یا نه. اول باید گزارش های مربوطه به کمیته انضباطی برسد و بعد از آن جلسه بگذاریم و براساس آیین نامه تصمیم گیری کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به تخلفات مشابه روی سکوها در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی که منجر به جریمه نقدی هواداران تراکتورسازی شد، اگر تخلف آنها در بازی با استقلال هم ثابت شود آنگاه آیین نامه انضباطی چه چیزی را در نظر گرفته، تصریح کرد: همانطور که گفتم ابتدا باید تخلف ثابت شود و اگر این موضوع ثابت شود در آیین نامه ما چیزی تحت عنوان تخلفات مشدده داریم یعنی اینکه تیم، بازیکن، هواداران باشگاه یا هر نهادی به دفعات تخلف کرده باشند جریمه سنگین تری خواهند شد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درپاسخ به این پرسش که کمیته انضباطی برای تخلفات سکوهای بازی پرسپولیس و تراکتورسازی زود وارد عمل شد و رای صادر کرد و آیا این اتفاق برای تخلفات بازی تراکتورسازی و استقلال هم خواهد افتاد تاکید کرد: کمیته انضباطی در صدور آرای خود هیچ تفاوتی بین تیم ها قائل نمی شود و زمانی که گزارشات و مدارک تخلفات یک بازی از جمله همین بازی تراکتورسازی و استقلال به دست ما برسد تشکیل جلسه داده، تصمیم گیری کرده و رای خواهیم داد. اگر گزارشات و اسناد مربوط به تخلفات این بازی به موقع دست ما برسد و ثابت شود احتمال دارد همین هفته رای بدهیم.

انتهای پیام/

 

 


کمیته انضباطی در صدور آرای خود هیچ تفاوتی بین تیم‌ها قائل نمی‌شود/ ابتدا باید ثابت شود که در بازی تراکتورسازی - استقلال تخلف صورت گرفته است
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها