بازدید: 70

واکنش سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس به «جلسه شورای امنیت درباره حوادث اخیر ایران»

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 978126
سخنگوی «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس گفت: روزانه صد‌ها کودک و زن در یمن با گلوله‌های عربستان به خاک و خون کشیده می‌شوند، اما شورای امنیت جلسه اضطراری تشکیل نمی‌دهد و آمریکایی‌ها درخواست جلسه اضطراری شورای امنیت نمی‌کنند. حالا که در کشور ما یکسری اعتراضات بحقی انجام شد و در پی آن برخی هم به دنبال بهره‌برداری از این موضوع بودند و دست به اغتشاشات زدند آمریکایی‌ها فوراً دست به کار شده‌اند.

بسیاری از کشور ها به آمریکا خندیده اندسیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در گفت وگو با خبرنگارگروه سیاسی خبرگزاری میزان ،با اشاره به جلسه شورای امنیت درباره حوادث اخیر ایران گفت: الحمدالله آمریکایی ها همچنان در سیاست های خود ناکام مانده اند و شکست ها پشت شکست ها نصیب دشمنان ایران می شود.

وی افزود: آمریکایی ها قصد داشتند با بحرانی جلوه دادن امورداخلی ایران توجه رسانه ها و محافل بین المللی را به مسائل داخلی ایران جلب و چالش جدیدی علیه جمهوری اسلامی به وجود بیاورند.

سخنگوی «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس تصریح کرد: معتقدم نمونه این قبیل اتفاقات هر روز دراروپا رخ می دهد لذا همین هفته گذشته در اروپا و فرانسه پلیس ۵۰۰ نفر از تظاهر کنندگان را بازداشت کرد وهمچنین دو هفته پیش دو میلیون نفر در یونان با حضور در خیابان ها دست به تظاهرات زدند، اما به هیچ کدام از این موضوعات پرداخته نمی شود.

وی اضافه کرد: حتی ما ملاحظه می کنیم که روزانه صد ها کودک و زن در یمن با گلوله های عربستان به خاک و خون کشیده می شوند، اما شورای امنیت جلسه اضطراری تشکیل نمی دهد و آمریکایی ها درخواست جلسه اضطراری شورای امنیت نمی کنند. حالا که در کشور ما یکسری اعتراضات بحقی انجام شد و در پی آن برخی هم به دنبال بهره برداری از این موضوع بودند و دست به اغتشاشات زدند آمریکایی ها فوراً دست به کار شده اند. که باید گفت ملت ایران به سرعت بساط این افراد را برچیدند.

نقوی حسینی با اشاره به درخواست آمریکا از شورای امنیت مبنی بر بررسی حوادث اخیر ایران گفت: معلوم است تشکیل چنین جلسه ای مضحک و خنده دار است و مشخص است که این اقدام اقدامی ماجراجویانه است. باید گفت سایر کشور ها هم به آمریکا خندیده اند و به این موضوع وقعی هم ننهاده اند.

وی تاکید کرد: به هر حال آمریکایی ها در مسیر شکست پشت شکست و ناکامی پشت ناکامی هستند و دراین توطئه هم با ناکامی مواجه شدند.

انتهای پیام/

واکنش سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس به «جلسه شورای امنیت درباره حوادث اخیر ایران»
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها