بازدید: 24

تعرض به زنان و دختران با ارابه ‌نقره‌اي

منبع : تابناک کد خبر: 970372

مجرم سابقه دار جرائم جنسي كه با سرقت خودروي پرايد نقره ای زنان و دختران را در پوشش مسافربر مورد آزار قرار مي داد دوباره بازداشت شد.


به گزارش جوان، مجرم 42 ساله كه عليرضا. ج نام دارد يازدهم آذرماه بار ديگر تحت تعقيب پليس تهران قرار گرفت. آن روز زن جواني وحشت زده وارد كلانتري 147 گلبرگ شد و گفت كه راننده يك خودروي پرايد141 نقره اي رنگ قصد تعرض به او را داشته است، اما موفق به فرار از دست او شده است. او گفت: متهم با سرقت كيف دستي او از محل گريخته است.

بعد از مطرح شدن شكايت، پرونده به دستور قاضي بخشوده، بازپرس شعبه هفتم دادسراي ناحيه 27 در اختيار تيمي از كارآگاهان پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران قرار گرفت. او در توضيح بيشتر جزئيات حادثه گفت: ساعت 14:30 روز حادثه كنار خيابان جشنواره منتظر تاكسي بودم تا به سيدخندان بروم كه يك دستگاه خودروي پرايد 141 نقره اي توقف كرد. بعد از گفتن مسير سوار شدم. راننده مردي لاغراندام و حدوداً 42 ساله بود.

او بعد عبور از بزرگراه شهيد باقري گفت كه مسير به علت ترافيك بسته است و وارد خياباني شد كه برايم آشنا نبود. من كه به رفتار او مظنون شده بودم خواستم به مسير اصلي باز گردد، اما بدون توجه به حرفم وارد جاده اي فرعي در محدوده شهرك اميد شد. من كه اطمينان پيدا كرده بودم راننده نيتي بد در سر دارد به او هشدار دادم، اما بدون توجه با سرعت بيشتري حركت كرد. آن جا بود كه تصميم گرفتم خودم را از ماشين به بيرون بيندازم، اما دستم را گرفت و مانع شد. بعد من را بين دو صندلي جلو انداخت و شروع به فحاشي كرد. همزمان مدام به سر و صورتم ضربه مي زد. او در محلي خلوت توقف كرد و در حالي كه قصد تعرض داشت با لگد در پرايد را باز كردم و خودم را بيرون انداخته و فرار كردم.

با اطلاعاتي كه زن جوان در اختيار پليس گذاشت كارآگاهان خيلي زود دست به تحقيق زده و موفق شدند با بررسي دوربين هاي مداربسته مسير، شماره پلاك پرايد مورد نظر را به دست آوردند. آنها بعد از استعلام، متوجه شدند كه پرايد نقره اي اول آذرماه از محله اي در شهر ري سرقت شده است.

بررسي هاي پليس در اين باره جريان داشت تا اينكه ساعت 01:30 بامداد هفدهم آذرماه مأموران پليس آگاهي هنگام گشت زني در محدوده محله اتابك به يك خودروي پرايد كه به طرز مشكوكي داخل كوچه اي خلوت و تاریك پارك شده بود مشكوك شدند. آنها بعد از بررسي شماره پلاك خودرو متوجه شدند كه اين خودرو همان پرايد تحت تعقيب پليس است كه دستور توقيف و بازداشت سرنشينان آن در سامانه پليس ثبت شده است. راننده پرايد كه متوجه چراغ گردان خودروي پليس شده بود با روشن كردن خودرو از محل فرار كرد. بعد از آن بود كه مأموران پليس خودروي پرايد را تعقيب كردند. آنها همچنين متوجه حضور زني داخل پرايد شدند كه با راننده درگير بود. عمليات تعقيب پليس ادامه داشت تا اينكه چرخ خودروي پرايد بعد از برخورد با جدول كناري خيابان تركيد و خودرو متوقف شد و مأموران پليس موفق شدند راننده را بازداشت كنند.

راننده مردي 42 ساله به نام عليرضا. ج بود. بررسي سوابق او نشان داد كه عليرضا از مجرمان سابقه دار است كه بارها به اتهام جرائم جنسي، آتش سوزي عمدي اماكن و سرقت در تهران، ورامين و اصفهان بازداشت شده و به زندان افتاده بود. همچنين متوجه شدند كه او از مدتي قبل تحت تعقيب دستگاه قضائي قرار داشت. در شاخه ديگري از بررسي ها زن جوان كه هنگام بازداشت متهم در پرايد حضور داشت مورد تحقيق قرار گرفت.

او در شرح ماجرا گفت: من وکیل دادگستری هستم ساعت 22:00 روز پنج شنبه 16 آذرماه از محل كارم در افسريه خارج شدم تا به خانه مان در محله اتابك بروم. نزديكي خانه مان ناگهان راننده وارد كوچه اي تاريك و خلوت شد و توقف كرد. او با تهديد خودش را به صندلي عقب رساند و تهديد به مرگ كرد. او به زور من را به صندلي جلو كشاند و بعد از قفل كردن در ماشين به من تعرض كرد. همان زمان بود كه ناگهان خودروي گشت پليس از راه رسيد.

متهم بعد از ديدن چراغ گردان پليس پشت فرمان نشست و حركت كرد. همان لحظه من با او درگير شدم و توانستم فرمان ماشين را منحرف كنم تا اينكه خودرو با جدول برخورد كرد و متوقف شد. مأموران پليس هم متهم را بازداشت كردند.


بعد از به دست آمدن اين اطلاعات بود كه اولين شاكي هم به اداره پليس دعوت شد. او بعد از مواجهه، متهم را شناسايي و عليه وي اعلام جرم كرد.

سرهنگ كارآگاه فخرالدين افراسيابي، رئيس پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ گفت: زن ديگري هم كه به همين شيوه در دام متهم گرفتار شده بود با حضور در اداره پليس وي را شناسايي كرد.

وي ادامه داد: با توجه به سوابق متعدد متهم در ارتكاب جرائم جنسي و به منظور شناسايي شاكيان ديگر، تحقيقات از متهم در پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ در جريان است. وي از كساني كه به اين شيوه مورد آزار قرار گرفته اند خواست به پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ در سيدخندان – خيابان ابوذر غفاري – جنب كلانتري 120 سيدخندان مراجعه كنند.


تعرض به زنان و دختران با ارابه ‌نقره‌اي
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش روزنامه اطلاعات از نمایش ضد‌ایرانی «ورشو»

گزارش روزنامه اطلاعات از نمایش ضد‌ایرانی «ورشو»

گزارش نهاد‌های مربوطه از حادثه تروریستی زاهدان در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی

گزارش نهاد‌های مربوطه از حادثه تروریستی زاهدان در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی

سبز «ساربیل» در میان سرخی سیمانی‌ها/ گزارش حسابرسی شده، عامل جذابیت سهم

سبز «ساربیل» در میان سرخی سیمانی‌ها/ گزارش حسابرسی شده، عامل جذابیت سهم

گزارش سپاه و وزارت اطلاعات به مجلس؛

گزارش سپاه و وزارت اطلاعات به مجلس؛ "حمایت اطلاعاتی عربستان و امارات" از تروریست‌ها قطعی اعلام شد

شوخی دایی و غلامپور در تمرین سایپا/گزارشگر قطری در تمرین+تصاویر

شوخی دایی و غلامپور در تمرین سایپا/گزارشگر قطری در تمرین+تصاویر

دهمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه درباره اجرای برجام به مجلس ارائه شده است

دهمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه درباره اجرای برجام به مجلس ارائه شده است

گزارش اشپیگل از تمرین کشتار منافقین در آلبانی

گزارش اشپیگل از تمرین کشتار منافقین در آلبانی