بازدید: 367

روایت بازیگر سریال ستایش از مافیا در سینمای ایران/عضو باند نباشی بیکار می‌مانی

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 970212
بازیگر سریال "ستایش" گفت: من نمی توانم همکارانم را به خرید و فروش نقش متهم کنم اما در اینکه برای انتخاب بازیگر در سینما مافیای بزرگی وجود دارد هیچ شکی نیست. همه چیز در سینما بر اساس روابط و قوانین مافیای سینما پیش می رود و شما اگر در این مافیا نباشید تبعاً بیکار می مانید.

صفا آقاجانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر هیچ پیشنهادی برای بازی در سینما و عرصه تصویر ندارم و تمام وقت خود را در رادیو می گذارنم.

وی درباره کم کاری های اخیر خود در عرصه سینما افزود: اینکه من کم کار شده ام برای خودم هم سوال است. شما باید این سوال را از تهیه کنندگان و سازندگان آثار تصویری بپرسید که چرا بازیگرانی مثل ما کم کار شده اند. متاسفانه تهیه کنندگان دیگر به ما فکر نمی کنند.

صفا آقاجانی

بازیگر سریال "ستایش" از کمبود دستمزد بازیگران پیشکسوت گفت و تاکید کرد: معمولاً پیشنهادات پر رنگ و خوبی به من نشده و یا اگر پیشنهادی بوده انتظار داشتند با دستمزد 10 سال پیش بازی کنم که من به شخصه ترجیح می دهم بیکار بمانم اما با این دستمزدها بازی نکنم.

وی با اشاره به دستمزدهای میلیونی بازیگران چهره تصریح کرد: پول این روزهای سینما مخصوص چهره ها است. چهل پنجاه نفر در سینما کار می کنند که تمامی دستمزدها به آنها تعلق می گیرد. تهیه کنندگان هم ترجیح می دهند به جای استفاده از بازیگران با سابقه برای نقش های مکمل و فرعی از تازه کارهایی استفاده کنند که دستمزد نمی گیرند. البته این به خاطر صنعتی بودن سینما هم هست ولی با این وجود می توان بهتر و بیشتر به بازیگران قدیمی اهمیت داد.

صفا آقاجانی

آقاجانی با اشاره وجود رابطه در سینما خاطرنشان کرد: من نمی توانم همکارانم را به خرید و فروش نقش متهم کنم اما در اینکه برای انتخاب بازیگر در سینما مافیای بزرگی وجود دارد هیچ شکی نیست. همه چیز در سینما بر اساس روابط و قوانین مافیای سینما پیش می رود و شما اگر در این مافیا نباشید تبعاً بیکار می مانید.

انتهای پیام/


روایت بازیگر سریال ستایش از مافیا در سینمای ایران/عضو باند نباشی بیکار می‌مانی
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها