بازدید: 29

میثاق با ولایت به معنای عمل به فرامین رهبری است

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 957211
کانون خبرنگاران نبأ: تولیت آستان قدس رضوی گفت: میثاق با ولایت به معنای عمل به فرامین رهبری است و یوم‌الله مظهر قدرت لایزال حضرت حق برای بشریت جلوه‌گر شد، آن روز، روز جلوه خدا و جلوه حق است و روز حماسه ۹ دی روز ارائه ذات آستان ربوبی و ذات مقدس حق‌تعالی بود.

به گزارش کانون خبرنگاران ايكنا، نبأ، حجت الاسلام والمسلمین سيدابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی در همايش بزرگداشت سالروز حماسه ۹ دی، روز بصیرت امت و میثاق امت با ولایت كه به همت كانون فرهنگی و هنری امام هادی(ع)، 9 دی در محل مصلای جمعه بوشهر برگزار شد، با بيان اينكه میثاق با ولایت به معنای عمل به فرامین رهبری است، اظهار کرد: یوم الله مظهر قدرت لایزال حضرت حق برای بشریت جلوه گر شد، آن روز، روز جلوه خدا و جلوه حق است و روز حماسه ۹ دی روز ارائه ذات آستان ربوبی و ذات مقدس حق تعالی بود.

نماینده مردم استان خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با بيان اينكه در کشورهای مختلف و در نظامات عالم، پایه امنیت ملی آنها بر اساس قدرت های نظامی، اقتصادی و بعضا استکباری است، افزود: ولی مؤلفه های قدرت در کشور ما، مردم با ایمان و دلداده به خدا و رهبری و مدیریت اسلامی جامعه ما است.

وی با بیان اينكه مقام معظم رهبری بصیرت آفرین و اقتدارآفرین و اهل تصمیم به هنگام و برخورداری از جوانان اهل خطر کردن به عنوان دو مؤلفه كه موجب دوام و پایداری نظام است، بيان کرد: هوشیاری، بیداری، بصیرت، ولایت مداری مردم از دیگر مؤلفه های دوام و مانايی است.

نويسنده کتاب «سیر تحول در نظارت و بازرسی» با اشاره به اينكه چشم دل موجب تشخیص بهتر راه می شود و اگر این را نداشته باشیم، مردم سوار بر جهل و نادانی می شدند، گفت: راه نجات از جهل و نادانی در اصل داشتن راه و سبک زندگی و تشخیص دوست از دشمن است.

وی با بيان اينكه اهل بیت رسول الله (ص) بهترین میزان برای هدایت مردم جامعه است، عنوان كرد: دشمنان در انتخابات سال ۸۸ آمدند اعتماد مردم را مورد هدف قرار دادند و آنها به دنبال کاستن اعتماد مردم به نظام بودند و آمدند این پایگاه اعتماد مردم را مورد هدف قرار دادند.

حجت الاسلام رئيسی با بیان اينكه مردم مؤلفه قدرت و امنیت نظام هستند، اظهار کرد: مردم با بصیرت آفرینی به صحنه آمدند و به جریان فتنه سال ۸۸ پایان دادند و باید همواره با بصیرت زندگی کرد و از خدا بخواهیم که بصیرت در دین به ما بدهد و فتنه های جدید را بشناسیم و در مقابل فتنه گران مقابله کنیم.

دادستان کل ویژه روحانیت در پايان با اشاره به اينكه دولت بايد مشکلات اقتصادی و معیشتی و کسب و کار مردم را مورد توجه قرار بدهند و باید به شعار سال و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی جامه عمل بپوشانند، تأكيد كرد: وحدت ملی سرلوحه کارگزاران نظام نسبت به خدمت رسانی به مردم جامعه باشد جهت رفع مشکلات و دادن مطالبه مردم باشد.

حامد فكوری


میثاق با ولایت به معنای عمل به فرامین رهبری است
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها