بازدید: 87

دولت به هشدارهای رهبری برای حل مشکلات اقتصادی مردم بی‌توجهی کرد/ مسئولان سریعا برای رفع مشکلات اقتصادی اقدام کنند

منبع : فارس نیوز کد خبر: 954730
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی گفت: مقام معظم رهبری بارها به دولت درباره مسائل اقتصادی و مشکلات مردم هشدار دادند و بر حل مشکلات تاکید و حتی راه‌حل را هم بیان کردند ولی متاسفانه مسئولان بی توجه هستند.

حامد عبیری دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: ظاهرا آمریکا، انگلیس و جیره خوارانشان مجددا هوای خوردن سیلی محکم ملت را کرده اند که باز هم دندانشان تیز شده است. این احمق ها خیال کرده اند می توانند روز مهم بصیرت و میثاق با ولایت را خدشه دار و واقعه را طور دیگری در تاریخ ثبت کنند.

عبیری تاکید کرد: آنها درس های خوبی از فتنه 88 گرفته اند و دیگر پا برروی مقدسات نمی گذارند، مساجد را تخریب نمی کنند اما نیروهای حافظ کشور را مورد تهاجم قرار می دهند. با این حال آنها هنوز ملت را نشناخته اند و اکنون نیز در حال خطای راهبردی هستند که پاسخ ملت را دریافت خواهند کرد.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: اینکه وزیر خارجه انگلیس خبیث در جمهوری اسلامی چه غلطی کرده است که کمتر از یک ماه از بازگشت به کشورش، فتنه ای جدید در اینجا کلید زده شده است، جای سوال بوده و بهتر است دولت محترم به ابهامات پاسخ دهد. البته از دشمن انتظاری غیر از دشمنی نمی رود اما برخی مسئولین بی بصیرت داخلی که توان فهم شرایط را ندارند، ظاهرا قرار نیست از سیاست کاری خود دست بردارند و جوانب حرف بی ارزش خود را بفهمند؟ که البته امیدواریم اینها عناصر نفوذی نباشند.

وی با بیان اینکه ملت ایران آگاه تر از آن هستند که به دروغ های آشکار مخالفین کشور توجهی کنند، گفت: برخی مسئولین دولتی اگر همان روزهای اول جلوی بوق های دروغ را می گرفتند و از منافع ناچیزشان صرف نظر می کردند اکنون اینگونه جایگاهشان را به لرزه نمی انداختند. بد نبود اگر آنها کمی به صحبت های دلسوزان توجه می کردند و به رانت خواران و ویژه خواران تکیه نمی کردند تا اکنون شاهد عبورشان از دولت باشند.

عبیری در قسمت دیگری با بیان اینکه اگر دست رانت خوار و ویژه خوار را قطع می کردند اکنون وضعیت اقتصاد این نبود، اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها به دولت در خصوص مسائل اقتصادی و مشکلات مردم هشدار دادند و بر حل مشکلات تاکید و حتی راه حل را هم بیان کردند ولی متاسفانه مسئولان بی توجهی کردند.

وی با بیان اینکه دولت باید سریع تر فکری برای رفع مشکلات اقتصادی کند، گفت: امروز ملت پای کار است تا مشکلات اقتصادی حل شود و سوال ما این است که آیا رئیس جمهور هم می خواهد به آغوش ملت بازگردد؟

انتهای پیام/


دولت به هشدارهای رهبری برای حل مشکلات اقتصادی مردم بی‌توجهی کرد/ مسئولان سریعا برای رفع مشکلات اقتصادی اقدام کنند
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها