بازدید: 40

گل‌محمدی: پرسپولیسی‌ها اگر منشا و علیپور را هم بدهند، برای نیم فصل 2 میلیارد می‌خواهند/ نمی‌دانم چرا به کمیته اخلاق دعوت شده‌ام

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 926892
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: اگر بخواهیم منشا یا علیپور را از پرسپولیس بگیریم، برای نیم فصل یک و نیم یا 2 میلیارد از ما می‌خواهند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، یحیی گل محمدی در نشست پیش از بازی تیمش با استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دیدار با استقلال خوزستان، بازی خیلی مهمی برای ماست. جا دارد از هواداران عذرخواهی کنم که متأسفانه نتوانستیم به دور بعدی حذفی راه پیدا کنیم. از این بابت نیز شرمنده و ناراحت هستیم.

وی گفت: در مرحله ای هستیم که باید این شرایط را که از سال گذشته و پارسال به وجود آمده پشت سر بگذاریم. ما همه این مشکلات و مسائل را نمی توانیم در یک مرحله حل کنیم و باید مرحله به مرحله پیش رفت. بازی فردا برایمان خیلی مهم است و از لحاظ روحی و روانی نیز می تواند روی بازی های بعدی ما نیز تأثیر زیادی داشته باشد.

سرمربی تیم تراکتورسازی با اشاره به شرایط تیمش برای دیدار فردا تصریح کرد: ما نسبت به استقلال خوزستان تیم بهتری هستیم. درست است که دو بار مقابل این تیم شکست خورده ایم اما ما در هر دو بازی مستحق برد بوده ایم اما اسیر اتفاقات فوتبالی شدیم ولی همانطور که گفتم نباید در این دو بازی شکست می خوردیم. در بازی فردا اگر تمرکز لازم را داشته باشیم و اتفاقات فوتبالی هم به نفع ما رقم بخورد می توانیم 3 امتیاز را به دست بیاوریم.

گل محمدی افزود: ما مشکلاتی داریم که در حال حاضر نمی خواهم در مورد آنها حرف بزنم. دیروز هم در جلسه با مدیرعامل باشگاه به این مشکلات اشاره کردم و اگر لازم باشد بعداً بیشتر در این مورد صحبت خواهم کرد اما بازیکنان تیم مان مشکلاتی دارند که باید این مشکلات رفع شود چرا که فکر می کنم این مشکلات بچه ها را اذیت می کند.

وی در مورد تغییرات ترکیب تیمش در دیدار با استقلال خوزستان در هفته گذشته گفت: ما در هر بازی با توجه به تمرینات و بازیکنانی که در اختیار داریم سعی می کنیم بهترین ها را انتخاب کنیم و در ترکیب تیم قرار دهیم و قطعاً نفراتی که عملکرد بهتری داشته باشند در ترکیب قرار می گیرند.

سرمربی تیم تراکتورسازی در مورد حواشی پیش آمده در مورد پنالتی زدن محمد ابراهیمی خاطرنشان کرد: من جایی نگفتم که ابراهیمی پنالتی بزند دوست ندارم مسائل و جزئیات داخل تیم را رسانه ای کنم. وقتی تیم می بازند همه ما مقصر هستیم. ما به هواداران حق می دهیم که ناراحت باشند، همانطور که گفتم بیان کردن مسائل داخلی تیم در رسانه ها از لحاظ حرفه ای هم درست نیست و فکر می کنم بازیکنان هم باید به این مسئله توجه داشته باشند.

گل محمدی در مورد برنامه نقل و انتقالاتی تیمش نیز گفت: ما سعی می کنیم با توجه به امکانات و مسائل مالی باشگاه بهترین نفرات را جذب کنیم. همانطور که می دانید در نیم فصل جذب بازیکن سخت است و هیچ تیمی نمی خواهد بازیکن خوبش را از دست بدهد. اگر هم بازیکنی را بدهند قطعاً پول زیادی می خواهند. برای مثال اگر ما بخواهیم گادوین منشا یا علیپور را از پرسپولیس بگیریم مسئولان این تیم بازیکنانشان را نمی دهند اگر هم بدهند برای نیم فصل یک و نیم یا دو میلیارد پول می خواهند. همانطور که گفتم گرفتن بازیکن در نیم فصل سخت است و این از خوش شانسی ما بود که این چند بازیکن سرباز شدند و امیدوارم تأثیر خوبی هم در تیم بگذارند.

وی در مورد اینکه در کدام پستها نیاز به بازیکن دارد، بیان کرد: ما هم در پست دفاع و هم مهاجم به بازیکن نیاز داریم؛ البته بیشتر روی جذب بازیکن خارجی تمرکز داریم، هر چند در این مورد باید با دقت باشیم چون اگر بازیکن خارجی کیفیت لازم را نداشته باشد به درد ما نخواهد خورد ما درصدد جذب بازیکن در خط حمله و دفاع هستیم اما باید با صبر و حوصله پیش برویم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در مورد احضارش به کمیته اخلاق نیز افزود: متأسفانه این مسئله صحت دارد بعد از اینکه ابلاغیه به دستمان رسید دوباره مصاحبه ام را خواندم اما دیدم که چیز خاصی نبود نمی دانم چرا به کمیته اخلاق دعوت شده ام. احتمالاً دلشان برایم تنگ شده بود، با این حال می رویم تا ببینیم مشکل چیست؟

گل محمدی در مورد بازیکن محروم و مصدوم تیمش برای دیدار با استقلال خوزستان گفت: ما برای دیدار فردا بازیکن محروم نداریم و فقط فاخر تهامی قادر به همراهی تیم مان نیست. همچنین ما نسبت به بازی قبلی تغییرات زیادی در ترکیبمان نخواهیم داشت.

وی با اشاره به وضعیت دروازه بان برزیلی تیمش گفت: این دروازه بان یک تست پزشکی دیگر دارد امروز تست می دهد و وضعیت نهایی او پس از اعلام نتایج این تستها مشخص می شود که برای دیدار فردا می رسند یا خیر؟

سرمربی تیم تراکتورسازی در پایان تصریح کرد: امیدوارم هواداران در بازی فردا حضور حداکثری داشته باشند و از تیم شان به خوبی حمایت کنند. بازیکنان ما به حمایت این هواداران نیاز دارند مخصوصاً بازیکنان جدیدی که به تیم مان اضافه شده اند تراکتورسازی یک تیم پر هوادار می دانند که در اکثر بازیها ورزشگاهش پر می شود. امیدوارم هیچ مسئله ای هواداران تراکتورسازی را دلسرد و ناامید نکند و آنها همچنان به حمایتشان از تراکتورسازی ادامه دهند.

انتهای پیام/


گل‌محمدی: پرسپولیسی‌ها اگر منشا و علیپور را هم بدهند، برای نیم فصل 2 میلیارد می‌خواهند/ نمی‌دانم چرا به کمیته اخلاق دعوت شده‌ام
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها