بازدید: 65

سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین، چشم‌انداز خطرناکی است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 923307
رییس نهاد قانون‌گذار نظام بانکداری جهانی در کمیته باسل و رییس بانک مرکزی سوئد گفت: سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین چشم‌اندازی خطرناک دارد.

سرمایه گذاری در بیت کوین، چشم اندازی خطرناک داردبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رییس نهاد قانون گذار نظام بانکداری جهانی در کمیته باسل (که با ۱۰ رییس بانک مرکزی کشور های مختلف جهان در سال ۱۹۷۴ تاسیس شد) و رییس بانک مرکزی سوئد (ریکس بانک)، گفت: سرمایه گذاری در بیت کوین چشم اندازی خطرناک دارد.

طبق گفته این قانون گذار، بانکداری جهانی، سرمایه گذاران بیت کوین باید از رویداد های گذشته در تاریخ و بالا رفتن این چنینی قیمت ها و حوادثی مثل حباب قیمت پیاز لاله در سال ۱۶۳۰ و سایر حوادث مشابه در طول قرن های گذشته، درس بگیرند و بدانند بخت و اقبال بر علیه کسانی خواهد بود که  فکر می کنند بیت کوین آینده دار است.

وی در پاسخ به این که آیا ارز دیجیتالی مانند بیت کوین نگرانی هایی در مورد پایداری مالی ایجاد کرده است یا خیر، به سی ان بی سی گفت: معتقدم این که بیت کوین را یک ارز دیجیتال بدانیم اشتباه است. بیت کوین بیشتر شبیه یک سرمایه دیجیتال است، اما به هیچ وجه ویژگی های ارز دیجیتال را ندارد.

اینگ وس گفت: سرمایه گذاری در بیت کوین یا هر مورد مشابه با آن چشم اندازی خطرناک دارد.

وی از تاجران و سرمایه گذاران خواست که به علت سطح به بسیار بالای نوسانات بیت کوین و عدم پشتیبانی توسط بانک های مرکزی و بانک های معتبر جهان با احتیاط در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین اقدام کنند.

انتهای پیام/

بیت کوین، آینده دار نیست

سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین، چشم‌انداز خطرناکی است
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها