بازدید: 42

تأمین ۲۶۰ کانکس برای هموطنان زلزله زده‏ توسط فولاد مبارکه اصفهان

منبع : انتخاب کد خبر: 852242
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 با توجه به فرارسیدن فصل سرما و نیاز شدید هموطنان زلزله زدۀ غرب کشور به سرپناه مؤثر و پیرو درخواست وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیریت ارشد استان از مدیر عامل فولاد مبارکه ، تهیه و تحویل ۲۶۰ کانکس مجهز به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال و همچنین اولویت تولید ورق موردنیاز ساخت تعداد بیشتری از این کانکس ها برای هموطنان زلزله زده در دستور کار این شرکت قرار گرفت.


مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه ضمن اعلام این خبر گفت: فرایند تولید در فولاد مبارکه بر اساس سفارش است و تولید هرگونه محصول، نیاز به بازۀ زمانی مشخصی دارد؛ بااین حال با تعامل و همکاری صمیمانه و ارزشمند مشتریان تلاش خواهد شد تا تولید ورق موردنیاز کانکس های موردنظر با اولویت انجام شود.


ناظمی با تأکید بر اینکه گروه فولاد مبارکه در نخستین روزهای وقوع این حادثه با ارسال کمکهای غیر نقدی به ارزش ۳ میلیارد ریال خود به یاری هموطنان شتافته بود، تصریح کرد: در مرحلۀ اول، مدیریت و کارکنان گروه فولاد مبارکه از همان لحظات اولیۀ وقوع این حادثه دوشادوش اقشار مختلف مردم، با ارسال ۵۵۰۰ تخته پتو، ۴هزار ثوب انواع لباس، ۲۰هزار قوطی کنسرو ۲۰هزار قرص نان و حدود ۱۵هزار بسته آب معدنی و همچنین تأمین خودرو برای انتقال کمک هایی که در سطح استان برای مردم حادثه دیده جمع آوری شده بود، تلاش کرد تا به مسئولیت اجتماعی خود در این زمینه عمل کند. ضمن اینکه مدیریت و کارکنان شرکتهای فولاد هرمزگان، فولاد سفیددشت، ورق خودرو و مجتمع فولاد سبا نیز با ارسال کمکهای نقدی و غیرنقدی خود در این امر انسان دوستانه مشارکت کرده بودند.


محمد ناظمی هرندی افزود: در مرحلۀ اول، در کنــــار سایر اقـــــلام مـــــورد نیاز، حجم زیادی نایلون برای مقاوم سازی چادرهای زلزله زدگان در مقابل بارشهای اخیر به این مناطق ارسال شده بود؛ اما با افزایش سرمای هوا و عدم امکان استفاده از چادر، به منظور اسکان موقت زلزله زدگان، فولاد مبارکه تهیه و ارسال حدود ۲۶۰ کانکس به مناطق زلزله زده را تقبل کرد.


مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه با بیان اینکه طراحی و ساخت این کانکس ها طبق استانداردهای لازم بوده و پس از تکمیل سریعا به منطقه ارسال خواهد شد، اظهار کرد: امید داریم پس از تهیۀ مسکن دائم برای عزیزان زلزله زده، این کانکس ها در اختیار سازمان هلال احمر قرار گرفته تا در صورت وقوع سایر حوادث احتمالی استفاده شود.


تأمین ۲۶۰ کانکس برای هموطنان زلزله زده‏ توسط فولاد مبارکه اصفهان
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها