بازدید: 49

فعالیت مدارس آموزش از راه دور برای پوشش تحصیلی مناطق زلزله زده

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 837421
مدیر مدارس آموزش از راه دور از فعالیت کلاس های برخط مدارس آموزش از راه دور در مناطق زلزله زده خبر داد.

فعالیت مدارس آموزش از راه دور برای پوشش تحصیلی مناطق زلزله زدهبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  گودرز شاهمرادی مدیر مدارس آموزش از راه دور در نشست خبری رئیس مدارس و مراکز غیر دولتی بیان کرد: توجه به توسعه عدالت آموزشی و روش های نوین فضاهای آموزشی در مدارس آموزش از راه دور مورد توجه است، عنوان کرد: ظرفیت های جدیدی برای بازماندگان در نظر گرفته شده است و برنامه های مختلفی در این باره وجود دارد.

وی ادامه داد: توسعه آموزش های الکترونیکی در ۲بخش شروع شده که پایلوت ان در شش مدرسه البرز انجام شد همچنین با توجه به حادثه زلزله چهار مدرسه در سرپل ذهاب تحت پوشش قرار گرفتند.

مدیر آموزش از راه دور با اشاره به اینکه اولویت کار برای شروع، در مدارس متوسطه دوم و مدارس کاملا تخریبی در حادثه زلزله بوده، گفت: در این نوع سیستم آموزشی بعد فضا وجود نخواهد داشت.

شاهمرادی تصریح کرد: همزمان برای تمام دانش آموزان برگزاری همایش انجام شود همچنین در هر مدرسه مراسم آغازین هم انجام شده است علاوه بر آن روش کیفیت بخشی برای بخش آموزش مورد توجه بوده البته نیازمند توجه به زیرساخت های مناسب هستیم که وزرات ارتباطات هم برای تامین شرایط لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه ۴۵عنوان درسی در قالب لوح فشرده در نظر گرفته شده است،یادآور شد: تا زمانی که استان نیاز داشته باشد این مدارس به فعالیت ادامه می دهند.

انتهای پیام/


فعالیت مدارس آموزش از راه دور برای پوشش تحصیلی مناطق زلزله زده
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها