بازدید: 74

تام هنکس و مریل استریپ شانس اصلی فصل جوایز سینما+عکس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 835339
جدیدترین تصاویر از "تام هنکس" و "مریل استریپ" در فیلم تازه "استیون اسپیلبرگ" با نام "پست" منتشر شد. این فیلم یکی از شانس های فصل جوایز سینما محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جدیدترین تصاویر از "تام هنکس" و "مریل استریپ" در فیلم تازه "استیون اسپیلبرگ" با نام "پست" منتشر شد. این فیلم یکی از شانس های فصل جوایز سینما محسوب می شود.

فیلم سینمایی "پست" ساخته "استیون اسپیلبرگ" 22 دسامبر 2017 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

تام هنکس

این فیلم تاکنون دو بار تغییر نام داده است. در ابتدا اسپیلبرگ نام "پست" را انخاب کرد اما بعد از آن اسم "برگه ها یا همان اسناد" را برگزید اما هفته پیش بار دیگر نام پست را نهایی اعلام کرد.

این فیلم درمورد سیاست های امریکا بوده و به افشای اسناد و اطلاعات پنتاگون می پردازد. البته نام "اسناد پنتاگون" نامی است که رسانه ها به این فیلم داده اند و به تازگی نام "برگه ها" برای این فیلم انتخاب شده است.

تام هنکس

این فیلم از 22 دسامبر توسط استودیوی "فاکس قرن بیستم" به صورت محدود اکران شده و یک هفته بعد از جوایز گلدن گلوب، از 12 ژانویه 2018 در سینماهای سراسر دنیا روی پرده می رود.

تام هنکس در نقش بن بردلی سردبیر روزنامه "واشنگتن پست" ظاهر خواهد شد و مریل استریپ هم بازی در نقش "کاترین گراهام" مدیر مسئول مصمم و پیگیر این نشریه امریکایی مقابل دوربین می رود.

تام هنکس

داستان این فیلم ماجرای انتشار اسناد محرمانه ای است که ارتباط مستقیم با نقش امریکا در جنگ ویتنام دارد. همین مقوله یکی از شانسهایی است که اسپیلبرگ برای دریافت اسکار دارد.

انتهای پیام/


تام هنکس و مریل استریپ شانس اصلی فصل جوایز سینما+عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها