بازدید: 116

افتتاح رالی بانوان با حضور معاون رئیس جمهور

منبع : صدا و سیما کد خبر: 819297
مراسم افتتاحیه سومین دوره تور رالی گردشگری بانوان امروز در هتل هما تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ در مراسم افتتاحیه سومین تور رالی گردشگری بانوان ایران،  معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور، مسئولان سازمان گردشگری و جمعی از مسئولان برگزار کننده این رالی حضور داشتند.
ابتکار در این مراسم ضمن اعلام رضایت از برگزاری تور رالی بانوان گفت: این طرح باعث ترویج شادابی، امید و نشاط در بین بانوان ایران می شود این موضوع یکی از مباحث و مسائل مهم در گردشگری نیز هست.
وی افزود: یکی از جهت گیری های مهم دولت، توجه به بحث گردشگری و جذب  آن است که برگزاری چنین مسابقاتی می تواند ما را در رسیدن به این اهداف کمک کند.
ابتکار گفت: ایران ظرفیت های بسیاری در زمینه گردشگری فرهنگی، مذهبی و طبیعی دارد می توانیم با برگزاری چنین رقابت های دوستانه ای، نقش بسزایی در رسیدن به اهداف خود داشته باشیم.
در ادامه رقیه حاتمی پور فرشی مدیرعامل هلدینگ گردشگری و مجری تور رالی گفت: تاکنون 2 تور رالی در مسیرهای تهران به زنجان و ماکو برگزار شده است. برای برگزاری سومین دوره تعداد متقاضی  زیاد بود به گونه ای شد که از شرکت کنندگان دوره اول و دوم خواهش کردیم تا برای حضور در این مرحله انصراف دهند.
وی افزود: این مسابقات با هدف اینکه بانوان اعتماد به نفس کافی پیدا کنند برگزار می شود. همچنین می خواهیم در بخش بانوان توسعه وزرشی داشته باشیم و به نوعی اوقات فراغت آنها را ساماندهی کنیم.
مجری تور رالی بانوان گفت: شناساندن مناطق گردشگری ای که تاکنون کمتر شناخته شده اند از دیگر اهداف این طرح است. هماهنگی های لازم انجام شده تا در کنار خانم های راننده یک نقشه خوان هم وجود داشته باشد. البته امسال رایزنی ها و هماهنگی های لازم را برای اینکه این نقشه خوان ها از محارم شرکت کنندگان باشند هم انجام شده است.
وی افزود: ساعت 7 صبح فردا سوت آغاز مسابقه زده  می شود و داوران امتیازات را از همان ابتدا محاسبه می کنند.
حاتمی پور فرشی گفت: برای اجرای هر چه بهتر این مسابقات بزرگ نیاز به حمایت مالی مسئولان داریم. خوشبختانه تاکنون مشکلی از این بابت نبوده اما امیدوارم حمایت های مسئولان باعث شود تا در آینده بتوانیم بدون مشکل مسابقات را برگزار کنیم. از خانم ابتکار می خواهم به عنوان بانوی اول خانم ها در ایران ما را حمایت کنند.
سومین دوره تور رالی بانوان از صبح فردا در تهران آغاز می شود و در منطقه آزاد انزلی به پایان می رسد.
در این مسابقات 30 بانوی راننده حضور دارند.


 

دانلود فیلم

**********************

 


افتتاح رالی بانوان با حضور معاون رئیس جمهور
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها