آسیاتل

بازدید: 56

بررسی وضعیت شهرستان‌های نوار مرزی استان سیستان و بلوچستان در جلسه مشترک با معاون وزیر کشور

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 777998
مردم سراوان و مهرستان گفت: مشکلات شهرستان‌های نوار مرزی استان سیستان و بلوچستان در جلسه مشترک با معاون وزیر کشور بررسی شد.

خالقیمحمدباسط درازهی نماینده مردم سراوان و مهرستان در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از برگزاری جلسه شهرداران و شوراهای حوزه های انتخابیه خود با افشانی معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ظهر امروز در وزارت کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه وضعیت سه شهرستان نوار مرزی استان سیستان و بلوچستان با بروز تصادفات جاده ای یا اتفاقات امنیتی و تروریستی تحت تأثیر قرار می گیرد، افزود: در نشست با افشانی نتوانستیم بیشتر از حد درباره این موضوع صحبتی کنیم زیرا در حوزه معاون عمرانی وزیر کشور نبود.

درازهی تصریح کرد: در این جلسه شهرداران و دهیاران حوزه انتخابیه بنده درباره مشکلات حوزه شهرداری، قیر رایگان، معابر، ماشین های آتش نشانی برای مزارع کشاورزی و درخت های خرما، خدمات و خودرو های مورد نیاز مسائلی را مطرح کردند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: قرار بود طرح های درآمدزایی هم برای این حوزه ها از سوی ما پیشنهاد شود که افشانی نظر مساعد و مثبتی هم درباره درآمدزایی شهرداری ها در این منطقه داشت.

نماینده مردم سراوان و مهرستان با اشاره به اینکه قرار شد برخی اقدامات کلی و عمومی در بودجه سال ۹۷ تعریف شود تا تدابیر لازم اتخاذ شود، خاطرنشان کرد: مدیران و معاونان وزارتخانه هم بر این موضوع تأکید کردند.

انتهای پیام/ 


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند