بازدید: 60

تصویربرداری سریال «برنا» به جنوب کشور رسید

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 772589
تصویربرداری مجموعه «برنا» چند روزی است که در جنوب کشور پیگیری می‌شود.

گروه سازنده «برنا» مهمان هرمزگان شدندبه گزارش  حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «برنا» چند روزی است که در جنوب کشور پیگیری می شود.

«برنا» سریالی اجتماعی است که به کارگردانی و نویسندگی عباس رنجبر و تهیه کنندگی پریوش کاشانی به سفارش گروه اجتماعی شبکه سه سیما در دست تولید است.

گفتنی است؛ تا چند روز دیگر این سریال به ایستگاه پایانی خود نزدیک خواهد شد و پرونده این مجموعه در هرمزگان بسته خواهد شد.

سریال «برنا» روایتگر راه های رفته و نرفته است. سفری را به تصویر کشد که مسافر اصلی آن جوانی برنا نامی است. او جوان است و ناپخته، اما با سری پر از سودا و بلندپروازی.

داستان از جایی آغاز می شود که برنا در جریان آشنایی با دختری به نام نگار در مقام پاسخگویی سوال مطرح شده برمی آید، یافتن پاسخ این سوال، آغازگر معماهایی است که پیامی بر سر راهش قرار می گیرند.

برنا در راه رسیدن به نگار مجبور می شود در برابر مشکلات سفر قد علم کند و هر چه ببشتر تلاش می کند، نگار برای او سراب تر و دست نیافتنی تر می شود تا جایی که وقتی به خود می آید در هزار تار نامریی که جنس وسوسه دارند گرفتار شده است. اما او دست از تلاش و تحقیق برای یافتن سوال مورد نظر بر نمی دارد و...

این مجموعه با محوریت شعار اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی تولید می شود و در آن فریده سپاه منصور، آشا محرابی، محمودرضا قدیریان، سیاوش طهمورث، جمشید جهانزاده، مرضیه صدرایی، فریده دریامج، نیلوفر پارسا، ایلین دایمی، سمانه حبیب پور، حمید غلامی، و ایمان صفا به ایفای نقش می پردازند.

در این مجموعه به مباحث ایرانگردی و ایران شناسی در قالب قصه پرداخته می شود. گرچه در این باره کارهایی ساخته شده، اما نگاه ما در این مجموعه متفاوت است. فاز اول این سریال در استان های مازندران، گیلان، گلستان، همدان، لرستان، مرکزی و هرمزگان تصویربرداری می شود.

سایر عوامل سریال «برنا» عبارتند از: نویسنده و کارگردان؛ عباس رنجبر، تهیه کننده؛ پریوش کاشانی، مدیر تصویر برداری؛ حسن سلطانی، دستیار اول تصویربردار؛داود رهنما،برنامه ریز؛ یوسف روحانی، دستیار اول کارگردان؛ امین رنجبر، دستیاران تصویر: عباس قاسمی، امید راعی، جانشین تولید؛ عادل حبیب زاده، طراح گریم؛ مسعود رئیس الساداتی، طراح صحنه؛ سعید همدانی، طراح لباس؛ مهناز خیرخواه، منشی صحنه؛ محمد محمدنژاد، دستیار تدارکات؛ محمد شیری، سجاد قربانی صدابردار؛ محمدزمان ثانی، دستیار صدابردار؛ حامد حامی، مجریان گریم؛ سمیه حیدری، عطا عارفی راد، دستیار صحنه؛ حیدر کریمی، دستیارلباس؛ فرانک ظاهری، عکاس؛ عباس قاسمی، جلوه های ویژه بصری؛ علی خلیلی، گروه نویسندگان؛ علی احسانی، رضا حسن زاده و فهیمه حکمت اندیش

 

انتهای پیام/

تصویربرداری سریال برنا به ایستگاه پایانی می رسد

تصویربرداری سریال «برنا» به جنوب کشور رسید
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها