بازدید: 48

پادشاه بحرین: در هر نشستی که قطر باشد، حضور نمی‌یابیم

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 751185
پادشاه بحرین اعلام کرد، منامه نمی‌تواند در هیچ نشست سران یا نشستی میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس که با حضور قطر برگزار شود، حضور یابد.
آفتاب‌‌نیوز :
حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین امروز (دوشنبه) در سخنانی تصریح کرد، "نشست‌ها و کنفرانس‌های سران خیر و خوبی نمی‌تواند با پادشاه بحرین: در هر نشستی که قطر باشد، حضور نمی‌یابیمحضور طرفی برگزار شود که برای شورای همکاری خلیج فارس خیر نمی‌خواهد و در مسیر آن سنگ اندازی می‌کند".

به گزارش اسکای نیوز، وی افزود، قطر سیاست‌هایی را در پیش گرفته است که امنیت کشورهای عضو در شورای همکاری را هدف قرار می‌دهد. قطر ثابت کرد که به منشورها و معاهده‌هایی که شورای همکاری بر اساس آن بنا گشت، احترام نمی‌گذارد.

پادشاه بحرین اظهار کرد، زمان آن فرا رسیده است که تدابیر قاطعانه‌تری علیه طرفی اتخاذ شود که از سوی طرف‌های خارجی قدرت می‌گیرد تا امنیت برادران خود را تهدید کند.

حمد بن عیسی آل خلیفه تصریح کرد: ما بر این امر تاکید داریم که مسیر شورای همکاری قوی و منسجم بماند.

وی افزود: تا زمانی که قطر به مسیر درست بازنگردد و به خواسته‌های کشورهای عربی حوزه خلیج فارس تن ندهد، بحرین نمی‌تواند در هیچ نشست سران یا نشست میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس که با حضور قطر برگزار می‌شود، حضور یابد.


پادشاه بحرین: در هر نشستی که قطر باشد، حضور نمی‌یابیم
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها