بازدید: 90

پیشرفت ۶۰ درصدی ترمینال سلام +عکس

منبع : فردا نیوز کد خبر: 749714
پروژه پُرحاشیه ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) که تا چند ماه قبل وضعیت آن نامعلوم بود به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی رسیده است.

پروژه پُرحاشیه ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) که تا چند ماه قبل وضعیت آن نامعلوم بود به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی رسیده است.

خبرگزاری تسنیم: پروژه پُرحاشیه ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) که تا چند ماه قبل وضعیت آن نامعلوم بود به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی رسیده است. 
 
پروژه ترمینال سلام با هدف افزایش ظرفیت فرودگاه امام خمینی در دولت نهم آغاز شد، اما به دلایلی از جمله تامین منابع مالی چندان به جایی نرسید. با روی کار آمدن دولت یازدهم، ساخت و تکمیل ترمینال سلام به عنوان یکی از اولویت های وزیر راه و شهرسازی اعلام شد. در این رابطه نیز عباس آخوندی وعده بهره برداری از این پروژه را طی ۱۴ ماه (تابستان ۹۵) داد. اما اواخر بهار سال گذشته روند ساخت ترمینال سلام متوقف شد.

حدود هشت ماه بعد یعنی دیماه گذشته بود که قرارداد ساخت این پروژه مجددا امضا و قرار شد طی یکسال (تا دیماه امسال) به بهره برداری برسد. برخی اتفاقات پشت پرده باعث شد تا در نهایت در یک عصر تابستانی خبر برکناری مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام رسانه ای شود. گفته می شد وزیر راه و شهرسازی برای کاهش فشار های بیرونی و تسریع روند ساخت و تکمیل ترمینال سلام اقدام به تغییر مدیریت شهر فرودگاهی امام کرده است.

ترمینال سلام سال گذشته در پیشرفت حدود ۴۵ درصدی متوقف شد و گزارش ها حاکی از آن است که پیشرفت فیزیکی این پروژه در حال حاضر به عدد ۶۰ درصد رسیده است. با توجه به روند کنونی این طرح می توان امیدوار بود تا بهار آینده ترمینال سلام تکمیل و به بهره برداری برسد.

پیشرفت ۶۰ درصدی ترمینال سلام +عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها