بازدید: 45

مشخص شدن تکلیف تردد زائران از پایانه مرزی خسروی تا 24 ساعت آینده/خروج 300 هزار زائر از کشور از مرزهای سه گانه

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 746826
معاون عمليات مرزباني ناجا گفت: بنا به مذاکرات انجام شده با کشور عراق، تکليف پايانه مرزي خسروي براي تردد زائران تا 24 ساعت آینده مشخص می شود.

مشخص شدن تکلیف تردد زائران از پایانه مرزی خسروی تا 24 ساعت آینده/خروج 300 هزار زائر از کشور از مرزهای سه گانهبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "جلال ستاره" در حاشیه بازدید میدانی از پایانه مرز بین المللی مهران، با بیان اینکه آمادگی لازم برای فعال شدن مرز خسروی و تردد زائران از سوی مرزبانی وجود دارد، گفت: در مذاکرات انجام شده با کشور عراق، مقرر شد تکلیف بازگشایی مرز خسروی از سمت کشور عراق تا ۲۴ ساعت آینده مشخص شود تا مشکلی برای تردد زائران در این زمینه پیش نیاید.

وی با اشاره به ترددهای صورت گرفته در سه پایانه مرزی شلمچه، چذابه و مهران، افزود: حدود ۳۰۰ هزار زائر تا به امروز از مرز های کشور خارج شده اند که ۵۰ درصد از این جمعیت از پایانه مرز مهران به کشور عراق عزیمت داشته اند.

معاون عملیات مرزبانی ناجا تصریح کرد: تردد ها در مرز مهران نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته که این افزایش جمعیت با همکاری دستگاه ها و نهاد های دولتی با مرزبانی و زائران منجر به نظم و انضباط خاصی در بین ترددکنندگان شده است.

سردار ستاره در پایان خاطرنشان کرد: همه تلاش ها و هماهنگی ها برای خدمات رسانی به زائران در مرز مهران توسط مرزبانان ایلامی ملموس و قابل تقدیر است.

انتهای پیام/ 


مشخص شدن تکلیف تردد زائران از پایانه مرزی خسروی تا 24 ساعت آینده/خروج 300 هزار زائر از کشور از مرزهای سه گانه
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها