بازدید: 180

سناتور جمهوریخواهان: ترامپ اختلال شخصیتی دارد!

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 739172
روزنامه ایندیپندنت در مطلبی به انتقاد شدید شماری از جمهوری خواهان بلند پایه از رییس جمهور آمریکا پرداخت.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت، شماری از جمهوری خواهان بلند پایه از ترامپ به شدت انتقاد کردند.

این روزنامه انگلیسی در پایگاه اینترنتی خود در تحلیلی نوشت: تام کوبرن، سناتور سابق حزب جمهوری خواه و هم حزبی رئیس جمهور آمریکا هشدار داد ترامپ از یک «اختلال شخصیتی» رنج می برد.

تام کوبرن، پزشکی که به مدت ده سال از سال 2005 تا 2015 عضو مجلس سنا بود گفت با وجود این فکر می کند رای دهندگان اصلی وی همچنان به حمایت از وی ادامه خواهند داد.

وی به روزنامه نیویورک تایمز گفت: ما رئیس جمهوری داریم که از اختلال شخصیتی رنج می برد؛ اما وی به هر آن چه که به مردم قول داده بود، عمل کرده است و آنها نمی خواهند وی را رها کنند.

در میان جمهوری خواهان بلند پایه ای که از رهبر خود انتقاد کرده اند، علاوه بر کوبرن، سناتور جف فلیک، نیز از ترامپ انتقاد کرد. فیلک از ایالت آریزونا اوایل این هفته در سنا گفت رفتار ترامپ برای دموکراسی خطرناک است.

وی افزود باید به فرزندان و نوه های خود در این زمینه پاسخگو باشیم. به همین دلیل قصد ندارم در انتخابات آتی شرکت کنم.

فیلک گفت رفتار بی خردانه، ظالمانه و بدون نزاکت از سوی فردی که در راس دولت آمریکا قرار دارد، برای دموکراسی خطرناک است.

سخنان وی موجب شد سناتورها جان مک کین، جان باراسو و باب کورکر که آنها نیز احساسات خود را درباره ترامپ به روشنی بیان کرده بودند، بایستند و با کف زدن او را تحسین کنند.

سناتور کورکر، رئیس کمیته روابط خارجی سنا نیز گفت: ظاهرا ترامپ نمی خواهد رفتار خود را به عنوان یک رئیس جمهور بهتر کند. تحقیر ملت ما چیزی است که ترامپ را با آن به یاد خواهند آورد.

کورکر گفت: من در برخی موارد برای ایجاد رویکردهای آرمان گرایانه در کنار وی بوده ام اما فکر نمی کنم که دیگر این مهم امکان پذیر باشد. متاسفانه فکر می کنم رهبران جهان به خوبی می دانند بسیاری از سخنان ترامپ حقیقت ندارد.

وی افزود: «نمی دانم چرا وی خود را تا این اندازه پایین می آورد و با رفتارش کشور ما را پست و بی ارزش می کند.

ترامپ در پاسخ به این اظهارات طبق معمول در توئیتر پاسخ داد و نوشت: زمانی که من از حمایت از کورکر خودداری کردم وی از دور رقابت ها در تنسی خارج شد و اکنون وی با هرچیزی از سوی من مخالف است. به سابقه وی نگاه کنید.

انتهای پیام/

ترامپ اختلال شخصیتی دارد

سناتور جمهوریخواهان: ترامپ اختلال شخصیتی دارد!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها