بازدید: 148

طراحی و نصب صندوق‌های صدقه جدید در اماکن عمومی/ با سارقان صندوق‌ها برخورد جدی تری می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 727142
مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: صندوق‌های صدقه ایمن با طراحی جدید MDF در مکان‌های عمومی جانمایی و نصب می‌شوند.

طراحی و نصب صندوق های صدقه جدید در اماکن عمومی/ با سارقان صندوق ها برخورد جدی تری می شودمحسن ولیئی مدیر کل کمیته امداد استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه 43 هزار صندوق صدقه بزرگ در خیابان ها، معابر و اماکن عمومی تهران وجود دارد، اظهار کرد: تاکنون بیش از 38 هزار صندوق صدقه ایمن شده و 5 هزار صندوق باقی مانده نیز طی دو ماه آینده ایمن خواهند شد.

وی ادامه داد: سعی داریم به منظور ایمن سازی بیشتر صندوق های صدقه، تعداد این صندوق ها را در معابر کاهش دهیم و با طراحی جدید MDF در مکان هایی مانند پاساژها، برج ها و اماکنی که امنیت بیشتری دارند، آن ها را جانمایی و نصب کنیم و از حدود سه ماه گذشته نصب این صندوق ها آغاز شده و تا پایان مهر ماه نیز ادامه دارد.

تقویت روش های غیرحضوری پرداخت صدقه

ولیئی با بیان اینکه در کنار ایمن سازی صندوق های صدقه، تقویت روش های غیرحضوری پرداخت صدقه نیز بسیار مهم است، تصریح کرد: روش های غیر حضوری پرداخت صدقه برای شهروندان تهرانی شامل شماره گیری کد 7355 از طریق تلفن ثابت، استفاده از کد # 724 *، شماره گیری # 021*8877* از طریق تلفن همراه و استفاده از نرم افزار سکه بانک ملت است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران تاکید کرد: برچسب هایی بر روی صندوق های صدقه نصب شده و بر روی آن ها روش های پرداخت غیرحضوری صدقه و همچنین شماره های رسیدگی به شکایات و اعلام سرقت به شهروندان اطلاع رسانی شده است.

وی در پایان گفت: با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی، با افرادی که اقدام به سرقت از صندوق های صدقه می کنند و اموال بیت المال را می دزدند، به طور جدی برخورد می کنیم.

انتهای پیام/


طراحی و نصب صندوق‌های صدقه جدید در اماکن عمومی/ با سارقان صندوق‌ها برخورد جدی تری می‌شود
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها