بازدید: 33

62 هکتار از اراضی ملی استان تهران رفع تصرف شد

منبع : صدا و سیما کد خبر: 715938
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از رفع تصرف 62 هکتار اراضی ملی از ابتدای امسال تاکنون به ارزش 124 میلیارد تومان خبر داد.

62 هکتار از اراضی ملی استان تهران رفع تصرف شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران ، علی خلیلی گفت : این اراضی که در پلاک های وادان، دهن، چشمه سبزی، کاجان، سرخده، زان و لونه واقع شده است با هدف حفظ و صیانت از عرصه های ملی و انفال و تلاش بی وقفه عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی و همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی از تصرف غیرقانونی خارج و به دولت بازگردنده شد.
وی اظهار داشت : با توجه به اهمیت منابع طبیعی ، حفاظت از این عرصه ها از اولویت ویژه ای برخوردار است و باید همه دستگاه ها در حفاظت از این اراضی با مجموعه منابع طبیعی همکاری لازم را داشته باشند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند خاطرنشان کرد : منابع طبیعی جزء سرمایه ملی و متعلق به همه نسل هاست و همه مردم در حفظ و نگهداری از آن سهیم هستند.
وی از عموم مردم درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تصرف و تخلف به عرصه های ملی با شماره تلفن 1504 به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.


62 هکتار از اراضی ملی استان تهران رفع تصرف شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها