بازدید: 101

اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد با تاخیر برگزار می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 686840
دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد از تأخیر در برگزاری اختتامیه این رویداد خبر داد.

اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد با تاخیر برگزار می شود

مهدی قزلی دبیراجرایی دهمین دوره  جایزه ادبی جلال آل احمد در گفت وگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره زمان برگزاری این جایزه ادبی گفت: اختتامیه دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد معمولا همزمان با سالروز تولد این نویسنده برگزار می شود. اما امسال به دلیل آنکه هنوز هیئت علمی جایزه ادبی جلال آل احمد تشکیل نشده است، این اختتامیه دیرتر برگزار خواهد شد. به محض آنکه امکان اطلاع رسانی باشد دبیر علمی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد را معرفی می کنیم.

وی افزود: امسال در روند برگزاری جایزه ادبی جلال آل احمد تغییری ایجاد نخواهد شد و این جایزه ادبی را مطالق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می کنیم. هنوز برای آنکه بخش های جنبی  از جمله بخش بین الملل به این جایزه ادبی افزوده شود، تصمیمی نگرفته ایم البته هم اکنون درباره این موضوع  در حال رایزنی هستیم.

گفتنی است؛ دبیرخانه دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد با دعوت از همه نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران برای ارسال آثار خود در گروه های چهارگانه فراخوان داد. بر اساس این فراخوان، شرکت کنندگان باید آثار خود را تا پایان شهریور و در چهار گروه داستان بلند و رمان، مجموعه داستان کوتاه، نقد ادبی و مستندنگاری به این دبیرخانه بفرستند.

شایان ذکر است؛ مهدی قزلی مدیرعامل این بنیاد که پیش از این دبیر اجرایی و عهده دار برگزاری 3 دوره گذشته جایزه ادبی جلال آل احمد، جشنواره بین المللی شعر فجر و نیز جایزه ادبی پروین اعتصامی شده بود؛ بار دیگر از سوی سید عباس صالحی وزیر ارشاد، به عنوان دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شد.

 

انتهای پیام/

 


اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد با تاخیر برگزار می‌شود
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها