بازدید: 61

تأثیرات مثبتی پس از برجام در راستای رونق تولید و اشتغال احساس نکردیم/ ضرورت تکیه به توان داخلی برای رونق اقتصادی

منبع : فارس نیوز کد خبر: 667780
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر ضرورت عبور از قضیه برجام و جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به منظور توسعه اقتصادی، گفت: متأسفانه انتظارات از برجام برای رونق تولید و اشتغال برآورده نشد.

محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به روند تولید و اشتغال در کشور بعد از اجرای برجام، اظهارداشت: انتظار از برجام چیز دیگری بود، انتظار داشتیم تولید و اشتغال پس از اجرای برجام بهتر شود اما آنچه اتفاق افتاد با انتظار ما بسیار متفاوت است. 

وی افزود: بیکاری و اشتغال جوانان پس از اجرای برجام نه تنها کمتر نشده بلکه بیشتر هم شده و تأثیرات مثبتی را در راستای رونق تولید و توسعه اقتصادی کشور با اجرای برجام احساس نکردیم.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین تصریح کرد: متاسفانه انتظارات از برجام برای رونق اقتصادی کشور برطرف نشده و امروز دیگر باید از قضیه برجام عبور کنیم و به توان داخلی تکیه کنیم.

بیگلری یادآور شد: ما باید امروز برای رونق تولید و توسعه اقتصادی کشور و همچنین ایجاد فرصت های شغلی مناسب و پایدار برای جوانان به دنبال سرمایه گذار داخلی و خارجی باشیم تا بتوانیم شرایط کشور را بهبود ببخشیم. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای جذب سرمایه گذاران خارجی می بایست بروکراسی های اداری را کم کنیم و از طرفی برای جذب سرمایه گذاران داخلی باید شرایط کشور را به گونه ای تسهیل کنیم که سرمایه گذار داخلی ترغیب به سرمایه گذاری شود.

انتهای پیام/


تأثیرات مثبتی پس از برجام در راستای رونق تولید و اشتغال احساس نکردیم/ ضرورت تکیه به توان داخلی برای رونق اقتصادی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها