بازدید: 85

استقرار 21 پایگاه درمانی هلال احمر ایران در عراق برای برگزاری مراسم اربعین

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 648972
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر از استقرار 21 پایگاه درمانی هلال احمر ایران در عراق برای برگزاری مراسم اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید علی مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر اظهار کرد: در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر عراق هماهنگی های لازم برای نحوه ارائه خدمات در تمامی پایگاه های ارائه خدمات درمانی هلال احمر ایران به زائران را انجام دادیم.

وی افزود: در این دیدار مقرر شد تا یک نماینده از هلال احمر عراق در بیمارستان های الحسین، الفرات، صدر و حیدری در عراق که هلال احمر ایران با آن ها در اربعین همکاری نزدیک دارد، حاضر بوده و هماهنگی های لازم با مسئولان عراقی را در ارائه خدمات لازم به زائران انجام دهد.

وی همچنین به دیدار خود با حجت الاسلام و المسلمین نجفی نماینده بعثه رهبر معظم انقلاب در عراق و حسینی نماینده سازمان حج و زیارت در عراق اشاره و اظهار کرد: در این دیدار ها نیز شرایط ارائه خدمات هلال احمر در عراق بررسی و برنامه عملیاتی هلال احمر برای اربعین امسال تشریح و هماهنگی لازم برای نحوه استقرار درمانگاه های مرکزی هلال احمر در نجف و کربلا تجهیزات، دارو، مراکز درمانی مستقر در هتل ها، حمل و نقل، محل درمانگاه ها و محل استقرار ۲۱ پایگاه درمانی هلال احمر در عراق همزمان با اربعین انجام شد.

انتهای پیام/

استقرار 21 پایگاه درمانی ایران در عراق همزمان با اربعین

استقرار 21 پایگاه درمانی هلال احمر ایران در عراق برای برگزاری مراسم اربعین
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها