بازدید: 33

سؤال کامران از وزیر رفاه درباره بیمه کارفرمایی کشاورزی در صحن مجلس مطرح می‌شود

منبع : فارس نیوز کد خبر: 645227
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نماینده اصفهان از پاسخ علی ربیعی درباره بیمه کارفرمایی کشاورزان قانع نشد و سوال برای طرح به صحن مجلس خواهد رفت.

محمد وحدتی نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با تشریح جزئیات جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون اجتماعی گفت: رسیدگی به موضوع کارکنان پتروشیمی آبادان یکی از دستور کارهای امروز بود.

وی با اشاره به اینکه پتروشیمی آبادان 600 بازنشسته، 1300 نیروی مشمول قانون کار و 92 نیروی وزارت نفتی دارد، اظهارداشت: بازنشستگی این نیروها هزینه‌های بسیاری بر پتروشیمی آبادان وارد کرده است.

وحدتی با یادآوری اینکه پتروشیمی آبادان مشکلات جنبی دیگری نیز دارد، گفت: این کارخانه با 100 درصد ظرفیت خود کار نمی‌کند و نمی‌تواند حقوق بازنشستگان خود را تأمین کند.

وی با اشاره به اینکه نمایندگانی از شستا نیز هنگام رسیدگی به این موضوع در کمیسیون اجتماعی حضور یافته بودند، خاطرنشان کرد: مقرر شد کمیته‌ای برای بررسی بیشتر موضوع از نزدیک تشکیل شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سوال نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه از علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخش دیگر محتوای جلسه امروز کمیسیون اجتماعی را تشکیل می‌دهد، گفت: آقای قاضی‌پور درباره اخراج کارکنان شرکت مخابرات از وزیر رفاه سئوال کرد که از پاسخ‌های او قانع نشد و تصمیم بر این شد که جلسه‌ای تشکیل شود و سوال مورد بررسی بیشتر قرار بگیرد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سوال حسن کامران هم از آقای ربیعی درباره بیمه کارفرمایی کشاورزان در جلسه عصر امروز مطرح شد که به علت قانع نشدن نماینده اصفهان از پاسخ وزیر مقرر شد سوال برای طرح به صحن مجلس برود.

انتهای پیام/


سؤال کامران از وزیر رفاه درباره بیمه کارفرمایی کشاورزی در صحن مجلس مطرح می‌شود
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها