بازدید: 144

شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه چهارمحال و بختیاری دارند

منبع : مهر نیوز کد خبر: 644434
شهرکرد- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه چهارمحال و بختیاری دارند.

سیامک سلیمانی دشتکی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه چهارمحال و بختیاری دارند، اظهار داشت: توسعه شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی در این استان دارد.

وی عنوان کرد: باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای توسعه و پیشرفت استان چهارمحال و بختیاری استفاده کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی با ایجاد علم و تکنولوژی محقق می شود که شرکت های دانش بنیان می توانند در این مسیر تاثیر قابل توجهی داشته باشند.

مشکلات اقتصادی کشور با تحقق اقتصاد مقاومتی حل می شود

وی تاکید کرد: مشکلات اقتصادی کشور با تحقق اقتصاد مقاومتی حل می شود.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی مسیر توسعه چهارمحال و بختیاری را هموار می کند، اظهار داشت: تحقق اقتصاد مقاومتی در این استان بسیاری از مشکلات استان را حل می کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: کاهش نرخ بیکاری از مهمترین دستاوردهای تحقق اقتصاد مقاومتی در این استان است.

وی در ادامه یادآور شد: اقتصاد مقاومتی وابستگی ها را به خارج از کشور کاهش می دهد و موجب توسعه سایر بخش ها می شود.

شرکت های دانش بنیان باید حمایت شوند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان باید حمایت شوند، تاکید کرد: در حال حاضر بسته های حمایتی بسیار خوبی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان توسط دولت در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: ایجاد اشتغال و رونق بخش تولید از اولویت های اصلی مسئولان ارشد استان چهارمحال و بختیاری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بسیاری از واحدهای صنعتی استان به واسطه وجود مشکلات مختلف غیر فعال شده بودند، عنوان کرد: با شناسایی مشکلات و رفع انها هم اکنون شاهد فعال شدن بسیاری از واحدهای صنعتی در این استان هستیم.


شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه چهارمحال و بختیاری دارند
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها