بازدید: 54

کهگیلویه و بویراحمد در بخش نیروی انسانی مستعد و جوان جایگاه مناسبی دارد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 640984
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در بخش نیروی انسانی مستعد، جوان و دانشگاهی جایگاه مناسبی دارد و از سویی هم دارای نعمات الهی متعدد است.

احمدیعلی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره مهمترین اولویت های کاری اش در استان متبوعش، اظهار کرد: در کهگیلویه و بویراحمد می توان با استفاده از تمامی ظرفیت ها راه توسعه و بالندگی را فراهم کرد که  مستلزم همراهی تمامی مردم ، مجمع نمایندگان استانی و مسئولان محلی است.

وی با بیان اینکه این استان در بخش نیروی انسانی مستعد، جوان و دانشگاهی جایگاه مناسبی دارد و از سویی هم دارای نعمات الهی متعددی است، گفت: در مناطق گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد حلقه های متعدد نفتی، معادن، اراضی حاصل خیز و آب های مناسبی هستیم و از سویی در مناطق سردسیری نیز، این استان از نعمت آب و هوای مناسب، صنایع، جنگل ها و مناطق متعدد گرشگری برخوردار است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: با بهره گیری از این مزایا می توان استان را از شرایط کنونی خارج کرد و سرعت توسعه را شتاب بخشید.

احمدی تاکید کرد: بنده شناختی خوبی از استان کهگیلویه و بویراحمد دارم  و تنگناها و مشکلات گذشته، حال و آینده آن را بررسی کرده ام.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با فعال شدن پروژه های استان کهگیلویه و بویراحمد می توان این استان را به کارگاه عمرانی تبدیل کرد و  در حوزه کاهش نرخ بیکاری گام های مثبتی برداشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه یکی و شاید مهمترین اولویت ما در دولت دوازدهم در این استان کاهش نرخ بیکاری خواهد بود، بیان کرد: باید از تمامی امکانات برای توسعه این استان بهره بگیریم تا بتوانیم سرعت توسعه را شتاب ببخشیم و مشکلات مردم را نیز به حداقل برسانیم.

احمدی تاکید کرد: از تمامی دلسوزان و اقشار مختلف می خواهیم ما را در راه خدمات رسانی به مردم این استان همراهی کنند تا شاهد رشد و بالندگی دیارمان باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: به مردم کهگیلویه و بویراحمد قول می دهم تمام تلاشم را برای رضایتمندی آنان در حوزه های مختلف به کار بگیرم و خود را وقف خدمتگزاری به مردم این استان کنم.

انتهای پیام/


کهگیلویه و بویراحمد در بخش نیروی انسانی مستعد و جوان جایگاه مناسبی دارد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها