بازدید: 82

محرومیت یک ساله رئیس باشگاه یوونتوس

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 625552
آندره آ آنیلی به یک سال محرومیت از فعالیت های مدیریتی و پرداخت جریمه 300 هزار یورو محکوم شد.

محرومیت یک ساله رئیس باشگاه یوونتوس

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان دادگاه فدراسیون فوتبال ایتالیا، آندره آ آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس را به اتهام تخلف در فروش بلیط و اهدای بلیط های رایگان به هواداران اشوبگر و وابسته به سازمان های تبهکاری به یک سال محرومیت از فعالیت های مدیریتی این باشگاه و پرداخت جریمه نقدی 300 هزار یورو محکوم کرد.

این در حالیست که آندره آ آنیلی پیشتر به همکاری با رئیسان مافیا متهم شده بود. آنیلی به دفعات این شایعه را به شدت تکذیب کرده بود.

وی گفت:« من هرگز با هیج یک از رئیسان مافیا دیدار نکرده ام. تمام روابط من با هواداران یوونتوس که هواداران تندرو را نیز شامل می شود در چارچوب قانونی صورت گرفته است و اگر تعدادی از این افراد هم اکنون از چشم دادگاه ورزشی افرادی تبهکار شناخته می شوند در آن زمان این اتهامات به آنها وجود نداشته است».

بر اساس حکم دادگاه فدراسیون فوتبال ایتالیا تیم فوتبال یوونتوس همچنین باید دو بازی خود را در پشت درهای بسته برگزار کند و جایگاه هواداران تندرو و دو آتشه این تیم هم برای یک بازی بر روی انها بسته خواهد بود.

یک شهروند ایتالیایی گفت:« محرومیت یک ساله رئیس باشگاه یوونتوس از همراهی تیمش، هشداری به دیگر باشگاه های فوتبال در ایتالیاست تا از دراختیار گذاشتن بلیط های رایگان به افراد تندرویی که از حضور در ورزشگاه منع شده اند جلوگیری کنند».

این در حالی است که آنیلی اخیراً به عنوان ریاست اتحادیه باشگاه های اروپایی (ECA) انتخاب شد.

 انتهای پیام/

محکومیت آندره آ آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس به یک سال محرومیت

محرومیت یک ساله رئیس باشگاه یوونتوس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها