بازدید: 33

وزارت ورزش حاضر شده پول فاتح تریم را بدهد

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 618569
پیشکسوت تیم استقلال اعلام کرد اگر فاتح تریم به ایران نیاید، گزینه بعدی باشگاه والتر زنگا خواهد بود.
به گزارش نامه نیوز ، محمد نوری در پایان جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال درباره روند انتخاب سرمربی این تیم عنوان کرد: به نظر من باید یک مربی خارجی به استقلال بیاید. به هر حال سکوها متشنج است و شرایط طوری است که هواداران مربی خارجی و سطح بالا می خواهند. کسی که بتواند این تیم را متحول کند.


وی درباره گزینه نهایی باشگاه استقلال برای سرمربیگری تاکید کرد: فکر می کنم فاتح تریم تقریبا قطعی است. او قرار است در 48 ساعت آینده جواب دهد. فکر می کنم فاتح تریم انتخاب شود.


پیشکسوت استقلال درباره مبلغ بالای قرارداد تریم گفت: ظاهرا وزارت ورزش اعلام کرده شرایط را مهیا و مبلغ تریم را پرداخت می کند. به هر حال وزارت ورزش قبلا به پرسپولیس زیاد کمک کرده و وقت آن است به استقلال نیز کمک هایی انجام شود. افتخاری به هواداران قول داده که این کار را انجام دهد. فکر می کنم مربی داخلی دیگر جواب ندهد، اگر مربی داخلی بیاید و نتیجه نگیرد، دوباره شعارها شروع می شود.


نوری درباره رتبه استقلال در جدول رده بندی گفت: چنین چیزی برای استقلال سابقه نداشته که در انتهای جدول باشد. من فکر می کنم هواداران حق دارند ناراحت باشند. علیرضا منصوریان هم از دوستان من بود، او می خواست موفق شود، اما نشد.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نیست استقلال به جای پرداختی نجومی به مربی خارجی، به زیر ساخت ها بپردازد، گفت: زیر ساخت ها را بعدا می شود درست کرد. هوادار از استقلال نتیجه می خواهد. الان شرایط استقلال خوب نیست و فکر می کنم باید یک مربی خارجی خوب بیاید و زمان به او بدهند تا موفق شود. اگر قرار باشد یک مربی ضعیف بیاورند، مربی داخلی بگذارند، بهتر است.


نوری درباره زمان انتخاب سرمربی بیان کرد: بعد از بازی با سپیدرود سرمربی مشخص می شود. امیدواریم وزارتخانه همکاری لازم را داشته باشد تا استقلال هم به هدفش برسد.


«اگر تریم به ایران نیاید، گزینه بعدی استقلال کیست؟»؛ نوری در این خصوص گفت: روی یک مربی ایتالیایی (والتر زنگا) هم برنامه ریزی هایی صورت گرفته است. ضمن اینکه فردی ادعا کرده فرانک رایکارد را با مبلغ پایینی به ایران خواهد آورد.»


وزارت ورزش حاضر شده پول فاتح تریم را بدهد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها